SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 31-08-2020 18:10:47

vojta4312
Člen
Registrovaný: 31-08-2020
Příspěvky: 7

Autogen pojistka PH2

Dobrý den.
Než začnu, chci říct že jsem začátečník ohledně pracování s autogenem, podíval jsem se na co nejvíc instruktážních a bezpečnostních návodů co jsem našel, ale jedna věc mi stále vrtá hlavou.
Našel jsem doma pojistku PH2. Chci se zeptat zda tato pojistka zabrání spětnému šlehu, pokud ne, tak je moje otázka k čemu tato pojistka slouží.
Také bych se chtěl zeptat co doporučujete pro bezpečnost při pracování s autogenem, jelikož na mém je zatím jen pojistka BV-12, která vím že ani zdaleka nestačí.
Předem děkuji za všechny odpovědi

Offline

 

#2 31-08-2020 19:29:29

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4392

Re: Autogen pojistka PH2

Pokud si chceš hrát bez jakýchkoliv zkušeností doma s autogenem, je to tvoje volba a namontuj si co chceš a kam chceš. Pojišťovna a hasiči  ti to pak vysvětlí.
Pokud se jedná o práci ve firmě, tak okamžitý nástup do svářečského kurzu, kde se na dané téma dozvíš vše podstatné a ještě se tam naučíš doopravdy svařovat.

Offline

 

#3 01-09-2020 22:40:53

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Registrovaný: 01-06-2009
Příspěvky: 4716
Web

Re: Autogen pojistka PH2

mám trvalý nedostatek pomocných pracovních sil (odklízení kusů železa při demolici)
Zájemcům o seznámení s problematikou autogenů v praxi nabízím zdarma předvedení a zaškolení a ještě přidám finanční odměnu za výpomoc na stavbách.
Aktuálně: Jablonec n N, Lovosice, Vlašim.


Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa. A nově také dřevorubci.
Plasmy. Přímočaré pily ocasky. Ruční orbitální pila (za studena). Utahováky. Sbíjecí kladiva. Plošiny. Jeřáby.
Vaření obalenou elektrodou (Lorch).
Práce ve vysokých výškách a v hlubokých hloubkách. Práce v jedovatých a výbušných atmosférách. Nic levného.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče