SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Reklama na SVARFÓRU


Reklamní plochy na Svarfóru:


1) Full-banner v hlavičce - klasický banner o rozměrech 468x60 pixelů v pravém horním rohu v hlavičce fóra. Pokud tato královská pozice není obsazena, zobrazuje se zde standardní banner Svarfóra. Zobrazuje se na všech stránkách a podstránkách fóra a je stále na očích!


2) Bannery pod hlavičkou - jeden, či více bannerů o maximálním celkovém rozměru 950x100 pixelů uprostřed pod hlavičkou fóra. Kromě jediného banneru 950x100 pixelů zde může být jeden, či více menších bannerů o maximální výšce 100 pixelů. Pokud tato pozice není obsazena žádným bannerem, nic se zde nezobrazuje. Jinak se zobrazuje na všech stránkách a podstránkách fóra.


3) Textový odkaz v patičce - textový zpětný odkaz (max. 3 slova) v patičce fóra uvedený slovem Doporučujeme. Zobrazuje na všech stránkách a podstránkách fóra.


Reklama na SVARFORUM


Máte-li zájem o některou z nabízených možností reklamy na Svarfóru, kontaktujte administrátora na admin(zavinac)svarbazar.cz


Zpět na index fóra