SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#26 12-02-2013 23:04:34

tomape
Člen
Registrovaný: 10-01-2012
Příspěvky: 1320

Re: převařeni svaru tigem

Pokud se využívá jedna metoda, je to správné. Ale pamatuj: čím méně zbytečně vneseného tepla, tím lépe pro svár. Např. pokud provedeš pěkně svár magem(či migem), tak je zbytečné to znova přejíždět tigem( pokud to technik přímo neuvede v projektu). Nejlépe uděláš pokud se naučíš svářet pěkně magem. Tig je málo produktivní, ale pohledové sváry jsou jím nejlepěí (hlavně nerez). Na černé železo bych býýt tebou bral klasiku mag. (já umím pěkně svářet i elektrodou- ta mě baví víc).


Invertor GAMA 165, plazma Berlan, MIG-MAG Fronius, řezák Harris+30m hadice.

Offline

 

#27 12-02-2013 23:11:25

mara_m
Člen
Registrovaný: 17-08-2012
Příspěvky: 22

Re: převařeni svaru tigem

no me dela u migu problem svaret pekne svary u trubek kdyz je neco treba nad hlavou atd  tam proste moje svary nejsou uplne pekne  navic porad premyslim co kdyz je to spatne zavarene atd atd asi nad tim moc premyslim proste :-D varit plechy atd me jde dobre mam na to aj EN zkousku 12mm plech na stoupacku  ale proste s trubky nejsu uplne kamarad :-D

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče