SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 11-11-2020 17:29:36

Luckyns
Člen
Registrovaný: 20-05-2017
Příspěvky: 3

KM12C - hroty

Ahoj všem, měl bych dotaz na zkušenější ohledně bodovky KM12C.
Svářím tím černý plech 2x 0,6 mm, ale nechává mi to vždy kousek mědi ze svářecích hrotů - kde hledat problém? Případně mi prosím můžete doporučit, jaký materiál by na hroty měl být? Výrobce svářeček už myslím nefunguje. Děkuji všem.

Offline

 

#2 11-11-2020 17:46:12

ZDENÁL
Člen
Registrovaný: 03-01-2009
Příspěvky: 1509

Re: KM12C - hroty

PROBLÉM MŮŽE BÝT V PODSTATĚ VE TŘECH VĚCECH. MATERIÁL HROTŮ, JEHO ZPRACOVÁNÍ, NASTAVENÍ PARAMETRŮ.  HROTY BY MĚLY BÝT Z TVRZENÉ CHROMZIRKONIOVÉ MĚDI, KOVANÉ, PARAMETRY CO NEJNIŽŠÍ ABY TO JEŠTĚ DRŽELO A BODOVAT MUSÍ BODOVKA TEHDY, AŽ JE MATERIÁL POŘÁDNĚ SEVŘEN MEZI HROTY. TO JE VŠE.

Offline

 

#3 11-11-2020 17:56:19

Luckyns
Člen
Registrovaný: 20-05-2017
Příspěvky: 3

Re: KM12C - hroty

ZDENÁL napsal(a):

PROBLÉM MŮŽE BÝT V PODSTATĚ VE TŘECH VĚCECH. MATERIÁL HROTŮ, JEHO ZPRACOVÁNÍ, NASTAVENÍ PARAMETRŮ.  HROTY BY MĚLY BÝT Z TVRZENÉ CHROMZIRKONIOVÉ MĚDI, KOVANÉ, PARAMETRY CO NEJNIŽŠÍ ABY TO JEŠTĚ DRŽELO A BODOVAT MUSÍ BODOVKA TEHDY, AŽ JE MATERIÁL POŘÁDNĚ SEVŘEN MEZI HROTY. TO JE VŠE.

Díky za rychlou reakci. Zapomněl jsem napsat, že nastavení je na nejnižší možné, jinak by to asi propalovalo. Zkusím koupit nové hroty, tyhle už několik let fungují ... Ještě jednou děkuji!

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče