SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 26-02-2016 14:36:28

Hexin
Člen
Registrovaný: 26-02-2016
Příspěvky: 1

TELWIN Tecnica 31

Zdravím všechny  méně zkušené, začínající "paliče" jako jsem já , protože  profíci a  zkušení zámečníci nejspíš nevlastní a tudíž nemají zkušenost  s hoby plazmovou řezačkou. Po prostudování  dostupných informačních zdrojů jsem došel k závěru, že by mi měla co do technických  parametrů a mých potřeb stačit plazma  TECNICA PLASMA 31 od firmy TELWIN. Nikde na internetu, ani na tomto poměrně hojně navštěvovaném fóru,  jsem ale nenašel slušnou a  objektivní recenzi na tento konkrétní stroj. Dokonce je možno říct že ani o jiných strojích od této firmy se nepíše. Měla by být vyráběná v Itálii a zvažuji její koupi proto, že většina hoby strojů je vyráběna v Číně a  mám trochu obavu z  kvality výrobků z Číny. Díky za názory,zkušenosti, informace a váš čas.

Editoval Hexin (27-02-2016 12:08:49)

Offline

 

#2 29-02-2016 08:04:37

Juggernault
Člen
Místo: Karlsbad
Registrovaný: 19-12-2010
Příspěvky: 1146

Re: TELWIN Tecnica 31

servisák máte http://valvolodin.narod.ru/schems/Tecni … _18-31.pdf tady
nevím za kolik jí seženete ale za 18tis 25A plazmu žádný zázrak .Pokud není podmínkou 230V tak skuste 400V a větší výkon.
Pak taky koukněte co stojí spotřební materiál, trysky,elektroda,krytka, aby jste pak neřezal radši flexou než plazmou kuli ceně spotřebního materiálu.


Chtel bych nějakou hobby svářečku do garáže na smrkání prahu u auta a nejaký výfuk ale rád bych aby stím šel i nerezový a možná taky hliník a kolejnice vařit.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče