SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 13-02-2012 22:54:41

Petr Urban
Člen
Místo: Stará Boleslav
Registrovaný: 09-01-2010
Příspěvky: 4
Web

Re: Navaření materiálu na těhlici automobilu

Já Vás zdravím, trochu pozdní příspěvek, ale možná bych v tomto případě opravdu viděl řešení ve vyfrézovaných mezikusech a v případě potřeby svařování bych sehnal ze šrotu starý kus,
na kterém bych to vyzkoušel a poté i patřičnou pevnost snahou o ulomení.
Zabývám se opravami traktorů a vyvařováním opotřebených částí na traktorech,především na hnaných předních nápravách, kde se jedná o ocelolitinu, i v tomto případě bych zkusil jak se bude chovat obyčejná rutilka s minus polaritou, případně litinovka E-S716, do ní jde krásně řezat závit, jinak klasika, díl řádně očistit a lehce přihřát i přes to že je litinovka za studena.
Jak jsem již napsal, zkusit nejdřív na starém díle a dej vědět jak jsi dopad,zdar!


Zetorservis

Offline

 

#27 19-05-2012 14:12:38

alesak1188
Člen
Místo: brno
Registrovaný: 21-09-2010
Příspěvky: 33
Web

Re: Navaření materiálu na těhlici automobilu

Sice je to staršího vydání, ale vyjádřím se k tomu rovněž. Za prvé, nevím proč dává čtyřpístkové brzdiče ze 130, když mají destičky stejnou brzdnou plochu, to spíš dát větší průměr brzd. kotouče. A za druhé, jak do té těhlice šáhne at elektrodou, nebo CO čkem, místo zavaření se stane neobrobitelným, zkoušel jsem opravit strhlý závit na těhlici fábie na vodící trn a ani prd, vrták to vůbec nebere. Tot vše


Stamos Welding Group S-AC200p TIG MMA, PP315.21 CO2

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče