SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 07-11-2022 19:18:38

samik
Člen
Registrovaný: 11-06-2016
Příspěvky: 5

Co vybrat za stroj Ideal Tecnomig 212 nebo Kowax GeniMig 240 DP?

Ahoj vespolek. Stojím před otázkou co zvolit. Prodal sem starší inventor mig od Shermana a starou KS-ku a rád bych si pořídil novou mašinu. U toho inventoru sem bojoval s nastavením, proto bych to rád směřoval k těmto dle mě uživatelsky přívětivejším mašinkám. Takže buďto Tecnomig 212 ve vylepšené verzi od Diswelda anebo novinku od Kowaxu GeniMig 250 DP. Popř kdyby mi to chtěl někdo ještě ztížit tak může nadhodit nějakou jinou mašinu. Je to na takový to domácí šolíchání, plech, jekl, atd.

Offline

 

#2 15-11-2022 19:01:29

pitopit
Člen
Registrovaný: 29-10-2022
Příspěvky: 7

Re: Co vybrat za stroj Ideal Tecnomig 212 nebo Kowax GeniMig 240 DP?

Tiež zvazujem ten kowax  240 koly pulzu.Uz si si nieco vybral?

samik napsal(a):

Ahoj vespolek. Stojím před otázkou co zvolit. Prodal sem starší inventor mig od Shermana a starou KS-ku a rád bych si pořídil novou mašinu. U toho inventoru sem bojoval s nastavením, proto bych to rád směřoval k těmto dle mě uživatelsky přívětivejším mašinkám. Takže buďto Tecnomig 212 ve vylepšené verzi od Diswelda anebo novinku od Kowaxu GeniMig 250 DP. Popř kdyby mi to chtěl někdo ještě ztížit tak může nadhodit nějakou jinou mašinu. Je to na takový to domácí šolíchání, plech, jekl, atd.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče