SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#76 14-09-2022 09:54:54

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4458

Re: Pasova bruska, jakou vybrat?

Kdo  chce koupit v Lidlu,  tak  kupujte,  dokud to  tam  je.  Lídl  má  údajně příští  rok skončit s prodejem  nepotravinářského  zboží,  protože tento  prodej  neplní  vytyčené množství  zisku.  Plus k tomu  současné  problémy třeba s dodacími  lhůtami výrobců a podobně.

Offline

 

#77 14-09-2022 12:19:24

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8503

Re: Pasova bruska, jakou vybrat?

Radim: Moc to nechápu, ale budiš. Vždyť to nářadí a různé pomůcky pro kutily určitě udělá dost velký zisk, no že to začínají oj...t s kvalitou aby měly co největší zisk, to už je jejich volba. Ale co jsem od nich už pár kousků koupil, tak jsem docela spokojený. Je to opravdu jen na hobby použití a to svůj účel urřčitě splní. Jestli tam někdo nakupuje věci že to bude používat někde ve firmě, nebo že pracuje na IČO, tak je to k..t.


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

#78 14-09-2022 13:18:46

Tom_
Člen
Místo: Těšínsko
Registrovaný: 10-01-2018
Příspěvky: 547

Re: Pasova bruska, jakou vybrat?

Ja to mam na hobby pouziti, delam vzdy neco narazove. Kdyz to nebude fungovat, tak budu vedet ze priste si priplatim a koupim neco co uz se opravdu vyplati a je dimenzovane uz i pro mensi kovovyrobu.

Offline

 

#79 14-09-2022 17:06:53

Charon
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 17-08-2014
Příspěvky: 1454

Re: Pasova bruska, jakou vybrat?

Radime, také jsem to zaslech, ale moc se mi to nezdá. Je to podle mého docela tahák lidí do obchodu a zisk také bude slušný. Stačí se rozhlédnout co lidí krouží v nepotravinové části a cpe věci do vozíku.

Offline

 

#80 23-09-2022 10:36:30

Tylsar.M
Člen
Místo: Náklo
Registrovaný: 23-09-2022
Příspěvky: 2
Web

Re: Pasova bruska, jakou vybrat?

Osobně mám tu pásovku z Lidlu a na občasnou práci spokojenost- i když na každodenní profi používání to určitě není a nevydrželo by to. Ale zase výhoda, že když Vám ta bruska odejde, tak bezproblému vrací peníze zpět.

Offline

 

#81 23-09-2022 11:38:31

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4458

Re: Pasova bruska, jakou vybrat?

Charon napsal(a):

Radime, také jsem to zaslech, ale moc se mi to nezdá. Je to podle mého docela tahák lidí do obchodu a zisk také bude slušný. Stačí se rozhlédnout co lidí krouží v nepotravinové části a cpe věci do vozíku.

To  se pozná  za pár měsíců.

Offline

 

#82 25-09-2022 09:13:05

am
Člen
Registrovaný: 29-12-2021
Příspěvky: 36

Re: Pasova bruska, jakou vybrat?

Tylsar.M napsal(a):

Osobně mám tu pásovku z Lidlu a na občasnou práci spokojenost- i když na každodenní profi používání to určitě není a nevydrželo by to. Ale zase výhoda, že když Vám ta bruska odejde, tak bezproblému vrací peníze zpět.

Len ak to použiješ trikrát a pokazí sa ti a ten tretíkrát je po dvoch rokoch od kúpy ... sad


Ešte som neľutoval kúpu kvalitného výrobku, ale už som veľakrát ľutoval vyhodené peniaze za lacný výrobok.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče