SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 03-02-2021 07:57:08

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Re: Prepúšťanie zvaracich plynov

pavol.sk napsal(a):

jean   klud...vsetko je tak ako ma byt smile ber to s tej druhej stranky,mozes byt rad ze mas kde pisat,ktovie ci sa casom aj taketo debatne fora nezakazu...eurouradnici su za vymyslanie takych zakazov a nariadeni plateny !

senior   byvaly kolega ma syna dlhodobo vo Francuzsku a ked dosiel aj s novou rodinou pozret "rodnu hrudu" mama jemu aj hostom nalozila francuzske zemiaky a to frantici cumeli...ze co to je za jedlo
            inac ruske vajce kupujem pravidelne aj teraz je jedno v chladnicke,nazov sa zmenil vo vacsine predajni na oblozene vajce aby nahodou nazov tejto potraviny neprovokoval niektorych obyvatelov,ked som si v predajni pytal dve ruske
            vajcia,nova predavacka (tak okolo 20ky) bola s toho trosku zmetena co to od nej pytam smile

U nás v lahôdkach mávajú aj ruské vajcia, ale aj Henry vajcia. Sú naprosto rovnaké, len ruské je so salámou a akože "kaviárom" a Henry vajce je so šunkou a bez "kaviáru"
A ruská zmrzlina tá funguje stále v nezmenenej podobe už vyše 60 rokov. Toľko si ju pamätám ja. yikes

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče