SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 30-10-2020 13:36:27

Martin L
Člen
Registrovaný: 10-08-2020
Příspěvky: 38

Re: Puls - nová Alfa, nebo použitý EWM, MIGATRONIC

Ano, vím. Jistý svářeč mi kdysi tvrdil, že pěkný slitý svar lze udělat pouze pulsem. Proto jsem původně poptával puls. Časem jsem zjistil, že tomu tak není. I díky Vám a Rellikovi. Zůstávala jediná výhoda, menší vnesené teplo. Rozhodl jsem se proto pořídit slušnou a levnou svářečku bez pulsu a získávat na ní praxi a zkušenosti a ne drahou, popřípadě levnější svářečku s pulsem a být otrávený z toho, že mi to nevaří jak si představuji. Vím, že je to něco jiného, než s čím jsem tohle vlákno založil, ale považoval jsem za slušné dát vědět, jak jsem se nakonec rozhodl.

Offline

 

#27 30-10-2020 18:03:58

Discovera
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 07-06-2009
Příspěvky: 1421
Web

Re: Puls - nová Alfa, nebo použitý EWM, MIGATRONIC

Tak tady nesouhlasím....puls má smysl i na černým (a hlavně pokud je to vyžadováno zákazníkem) a kresba je nesrovnatelná s kalsikou.

Offline

 

#28 31-10-2020 07:38:39

gondis
Člen
Registrovaný: 20-01-2009
Příspěvky: 335

Re: Puls - nová Alfa, nebo použitý EWM, MIGATRONIC

Zdarec borci, s tímhle jsem svaroval, ale v jiné barvě renomovanejsi firmy, už jsem to i servisoval, není to úplně špatně udělaný. Když porovnám cenu, záruku, funkce, tak proti alfe dělo.

svarecka

Editoval gondis (31-10-2020 07:40:25)

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče