SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 03-07-2019 08:03:10

milosak
Člen
Místo: P - z
Registrovaný: 15-04-2013
Příspěvky: 501

Re: Informace pro podnikatele začátečníka

vyrobca napsal(a):

Lepic - asi budes musiet pochopit samotnu podstatu podnikania.. VZDY si treba pytat maximalku co je ochotny zaplatit zakaznik. Nikdy nesmies robit pod cenu a byt stratovy. Pokial mas malo prace, mozes znizit cenu svojej prace aby si chytil novych zakaznikov. Pokial si zavaleny robotou a vyzera to ze dost na dlho, cena tvojej prace ide automaticky hore. Preriedis si takto malo solventnych zakaznikov. Pokial si socialne citiaci podnikatel, dedovi co pride k tebe na starom favoritovi nezadres cenu ako niekomu, kto k tebe pride s Roverom.. Pri Tigu si kludne pytaj aj tych 25 € na hodinu pokial ho v pohode zvladas a nemusis sa za svoju robotu hanbit.

Ano !

Perfektně napsáno výrobca , taky se k tomu snažím přiblížit, při podnikání se musí zisky tvrdě maximalizovat, jinak to nejde.


autonomous mechatronics, electronic systems - access control

Offline

 

#27 03-07-2019 09:20:41

pat
Člen
Místo: Č.R.
Registrovaný: 15-04-2016
Příspěvky: 2447

Re: Informace pro podnikatele začátečníka

Já bych si řekl i 30 eček na hodinu. To ať je i nějaká sranda

Offline

 

#28 05-07-2019 16:10:53

Adamw140
Člen
Registrovaný: 12-03-2019
Příspěvky: 441

Re: Informace pro podnikatele začátečníka

Zase na druhou stranu jsou pripady (kamarad, znamej co mi protisluzbou usetri vic nez bych vydelal a tak) kdy se vyplati slevit. Osobne to delam tak ze takovymto pripadum nepocitam nic nez snizovat hodnotu sve prace slevou.

Offline

 

#29 05-07-2019 17:42:01

pat
Člen
Místo: Č.R.
Registrovaný: 15-04-2016
Příspěvky: 2447

Re: Informace pro podnikatele začátečníka

Tak to já dělám někdy zadara a ještě platím matroš. Pro dobrého známého a když chceš tak proč ne. Tady se bavíme ale o podnikáni a vždy je nabídka a poptávka. Nikdy nevíš koho nasereš a komu pomůžeš. Já když mám  volno beru nějaké práce  co se rentují. Jinak v práci mám za sobotu 2500 kč když to  řeknu někomu že  to chci na ruku  tak hledí jako na zloděje. Teď je práce relativně hodně. Nejsou lidi co se jim chce dělat.  Jak tady ale píšete když zvládáš  tiga  Co je to zvládat TIG  Jako kolik máš certifikátu? Nebo  jen udržíš oblouk? Zrovna dneska mi zákazník ohlížel svary ,prý  ta svářečka vaří excelentně já jsem jen tak  suše dodal že někdy je i důležitá ruka  co drží hořák  big_smile

Offline

 

#30 05-07-2019 21:14:14

Adamw140
Člen
Registrovaný: 12-03-2019
Příspěvky: 441

Re: Informace pro podnikatele začátečníka

Jojo je to tak a lidi bude cim dal min. Problem je ovsem ten ze to co nasinec povazuje za hodne penez je drobecek proti tomu co dokaze vyrvat z lidi schopnejsi nacpavac (ostatni rikaji manager). Proto tvrdim ze za slusne odvedenou praci neexistuje zadny strop. Nerad uvadim konkretni cisla. Na opravach a montazich mi na vzhled snad nikdy nikdo nekoukal a metoda svareni byla kazdymu fuk jediny co resili vsichni bylo kdy to bude???!!!

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče