SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#51 30-05-2019 00:07:01

Adamw140
Člen
Registrovaný: 12-03-2019
Příspěvky: 441

Re: Brána po domácku

Posuvka muze jezdit prez branku to neni problem. Nicmene posledni video je sice velice ucelne ale opticky fakt osklivy a hlavne zase ta bezpecnost o brane otevirane ven se ani nebavim to je zakazany.
Nicmene by me stejne zajimalo jak ma udelane panty - ja bych rekl ze jsou sikmo podle sklonu terenu a aby to bylo zavrene kolmo tak je tam prodlouzeni a motory to tahnou tedy stejne do kopce cili pri manipulaci bez motoru se to svou vahou zabouchne a kdo tam necha ruku bude ji mit na kasi.

Offline

 

#52 30-05-2019 18:24:49

pat
Člen
Místo: Č.R.
Registrovaný: 15-04-2016
Příspěvky: 2447

Re: Brána po domácku

Jo jak píšeš já jsem bránu  do kopce dělal asi třikrát ale vždy tak deset  čísel na metr max. Tak jak píšeš osu pantu vyosíš a vypodložíš tak ať je při dovření svisle.

Offline

 

#53 30-05-2019 19:27:26

Adamw140
Člen
Registrovaný: 12-03-2019
Příspěvky: 441

Re: Brána po domácku

Obavam se ze z pruseru ktery to muze udelat. Pokud to jde tak v kopci je lepsi posuvna s brzdou z kopce otevrit. Nedavno jsem resil kondik u motoru liftmaster na pojezdove z kopce vazici cca 250-300 kg a je tam asi 13 let i s brzdou a funguje a to i brzda coz je trochu zazrak.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče