SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 04-11-2016 14:03:42

zlatkovic
Člen
Registrovaný: 04-11-2016
Příspěvky: 9

Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Jsou tady zájemci o práci?

Zámečník,
CNC obsluha
Skladník
Lakýrník
a mnoho dalších

Jedná se o společnost Tigemma Bělotín
Více info na: http://tigemma.cz/kariera

Offline

 

#2 04-11-2016 20:30:39

waltr
Člen
Registrovaný: 19-03-2012
Příspěvky: 178

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

A jsme zas v problému,kromě skladníka chcete hotové lidi,není nabízená mzda,co takle si někoho vzít s uřadu práce a půl roku zaučovat?Lidí na práci je dost ale musíte trochu pustit žilou a nenabízet vysoké pracovní nasazení za minimální mzdu ve směném provozu.


Einhel 160 plus usměrňovač domácí výroby, Povermat MIG 212 synergy puls
Stahlwerk AC/DC plasma WIG 200P S, KWX 73
Autogen velký a malý s PB

Offline

 

#3 04-11-2016 21:37:06

fmodel
Člen
Registrovaný: 21-11-2014
Příspěvky: 468

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

No chlapci já vám nevím ,mzda je všude otázkou několika faktorů hlavní je co vlastně zájemce o práci umí a je schopen nabídnout jako třeba samostatnost směnný provoz atd.
Mě vždy překvapuje že první otázka je za kolik??? (nechci nikoho urazit, ale pokud je to první otázka většinou zájemce za moc nestojí)moje odpověď je co vlastně umíte??
Pokud bych měl odpovědět za zlatkovic  tak 10-50000 ,což je stejně nic neříkající jako otázka za kolik od zájemce který není schopen se vyjádřit co nabízí a co umí .

Offline

 

#4 04-11-2016 22:07:29

pat
Člen
Místo: Č.R.
Registrovaný: 15-04-2016
Příspěvky: 2447

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

To je sice hezké ale sám toho asi moc neuděláš a co si budem povídat chodit do práce je o penězích.Sám dělám na IČ a dělám sám ,pro to že jsem asi také náročný. Asi takového dle mích  představ nenajdu. Jedno vím ale přesně ,když někomu nabízím cokoli ,vždy  se hned pojednávají penízky a to jsem nevzal nářadí  do ruky .

Offline

 

#5 05-11-2016 00:49:54

Kramlik
Člen
Registrovaný: 21-08-2010
Příspěvky: 713

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

no muj názor je ten že peníze by se měli dohodnout předem, v sámošce taky nehážeš zboží do košíku že cenu se dovíš až u pokladny kde pak budeš nemile, nebo možná mile překvapen ...

Offline

 

#6 05-11-2016 06:08:22

Jan Pokorny
Člen
Registrovaný: 29-10-2016
Příspěvky: 10

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Kdo hledá zaměstnance, měl by jasně stanovit několik základních parametrů. Patří sem odborné znalosti, praxe, ale i mzdové rozpětí. Ušetří se tím spoustu nedorozumění. Personalistika je dnes docela věda. Nemyslím tím přijímání operátora na lince, ale sehnat, zaujmout a zaplatit odborníka. Těch je bohužel poskrovnu. Podle mého za to nese vinu systém školství, ale i sami zaměstnavatelé. Je tu nadbytek středních a vysokých škol, které, aby se udržely při životě, chrlí absolventy jak na běžícím páse, bohužel s pofidérními znalostmi teoretickými. O praxi ani nemluvím. A zaměstnavatelé? Požadavky na střední a já nevím jaké další vzdělání na pozice pracovníků - dělníků manipulátorů, jsou kapitola sama pro sebe. K výrobní lince, kde pracovní činnost spočívá v přemístění předmětu z bodu A do bodu B vyžadují pomalinku doktorát. Tím nahrávají školám. No a ti dnešní absolventi, po většině bydlící, a krmeni rodiči, by nejraději 60 tisíc nástupák, služební telefon, aby mohli za podnikové na FVB, služební auto, 6 týdnů dovolené a pokud možno nic nedělat. Ale dáte mu do ruky nástroj a je schopný si způsobit smrtelné zranění. Výjimky jsou a je vždy příjemné takového člověka potkat zaměstnat. A samozřejmě si ho udržet.

Offline

 

#7 05-11-2016 07:32:04

ihlan
Člen
Místo: Obec Ihĺany
Registrovaný: 11-05-2012
Příspěvky: 3418
Web

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Kramlik napsal(a):

no muj názor je ten že peníze by se měli dohodnout předem,
v sámošce taky nehážeš zboží do košíku že cenu se dovíš až u pokladny
kde pak budeš nemile, nebo možná mile překvapen ...

Uz pred vstupom sa to dozvies ako z akcneho letaku big_smile   http://jpeg.cz/obrazek/gl1w (pozornejsi sa aj zasmeju)
K prvemu prispevku na dnesnu dobu prilis malo informacii tak sa inzeraty nepisu vid. jobportali.

Editoval ihlan (05-11-2016 07:36:11)


Link : Stavba kompresora www.bit.ly/2fywe1u  Lacne hobby CO2 zvaracky www.bit.ly/2EO3SQk Kukly www.bit.ly/2eSAlrB
Hladam zvaracku do XXX http://bit.ly/2wDObaP Pasove Pily www.bit.ly/2iOcpXj TIG www.bit.ly/2KdU02O
som pichlavy od narodenia a co je horsie picham z kazdej strany rovnako wink

Offline

 

#8 05-11-2016 07:43:36

jonky
Člen
Registrovaný: 13-02-2014
Příspěvky: 322

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Co rejpáte, vidim co hledá, co požaduje..mám zájem? Tak zavolám a dozvim se :-)


Truhlář
Lincoln 200C, Kukla Viking Lincoln
www.pauch.cz

Offline

 

#9 05-11-2016 07:49:14

waltr
Člen
Registrovaný: 19-03-2012
Příspěvky: 178

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Vemu to jinak.Mám přes padesát,řidičák C bez profesáku-za komančů jsem jezdil s trambusem,svařovat umím bez svářečáku,zateplovat bezcertifikace umím,doma obrábím kovy bez strojního vzdělání,dělal jsem přes 15 let u stavební firmy tesařkou, zakázkovou výrobu nábytku,prostě praxe veliká bez maturity jazyků-s nářadím si nepovídám ani česky,momentálně dělám zámečnickou na obci,mám částečný důchod. Takže vše ostatní co nemají absolenti dnešních škol kteří mají papíry ale neví třeba co to je tolerance H7 nebo provaření kořene.Proto jsem pro firmy nepoužitelný a za minimálku se mě jaksi
dělat nechce.Proto se ptám vždy na peníze,sice jsu socka práce mě zatím baví ale dřít  za dobrý pocit to ne.


Einhel 160 plus usměrňovač domácí výroby, Povermat MIG 212 synergy puls
Stahlwerk AC/DC plasma WIG 200P S, KWX 73
Autogen velký a malý s PB

Offline

 

#10 05-11-2016 08:35:52

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8509

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Dnes všechny firmy naslibují a potom tam člověk dělá za pár korun od rána do rána!


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

#11 05-11-2016 14:16:15

pat
Člen
Místo: Č.R.
Registrovaný: 15-04-2016
Příspěvky: 2447

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

WALTR  mám to stejný přes padesát  E čko bez profesáku. Papíry jen na CO2 ale jinak vařím vše  ted dělám za 21 čistého ale to jen přes zimu  pak jdu zase na živnost.Vyrábím brány,ale mám pocit že je prostor ve svařováni nerezu balkony  zábradlí, to co se musí dělat  na místě. Chtěl bych se tomu věnovat. Jsem z N Jičína a se mi zdá že je tady místo pro takovou práci.

Offline

 

#12 05-11-2016 17:19:42

Discovera
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 07-06-2009
Příspěvky: 1421
Web

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

To já zas narazil na firmu (takovej malej soukromník), které se nelíbilo že jsem viděl obecnou dokumentaci (čtení technické dokumentace) jen z rychlíku a nikdy jsem podle ní nedělal ale jinak se jim vše zamlouvalo (plné C-čko, svářečák- požqdovali EN/ISO 9606-1 135 a 141-1 bez dalších detailů, vyhl.50 §7 zručnost atd atd..).
Na mou otázku co by teda ještě nechtěli, když člověka z holou prdeli by nevzali....byla odpověď, že musí zvládnout od začátku vše aby nemuseli vyhazovat prachy oknem. Takže člověk si vše zaplatí a ještě je to málo...asi každého berou jako lempla.

Editoval Discovera (05-11-2016 17:24:41)

Offline

 

#13 05-11-2016 18:12:58

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8509

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Když jsme tady na svarforu, tak třeba tohle. Přijdete do firmy dělat zámečníka s tím, že máte státnice na COčko, umíte slušně svařovat. Pár svárů vám pochválí, že jsou pěkné. Tahle technologie se tam ale moc nepoužívá, tak vám nechají udělat papíry na TIG a MMA. Kurz na 3 týdny, ale pošlou vás tam jenom na týden. Pak vás nechají něco zavařit a není to prostě jako od profíka, no. Tak řeknou že se nic neděje, že se musíte vyvařit. Pak nějak otočí a půl roku děláte něco, co se zámečničinou nemá podle mě moc společného.
Takže smůla nebo vyčůranost firem?


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

#14 05-11-2016 18:30:22

pat
Člen
Místo: Č.R.
Registrovaný: 15-04-2016
Příspěvky: 2447

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Tak dneska to není zase tak jednoduché,sám jsem přerušil živnost a šel jsem do práce.Jdeš do výběrovky a když nic nedostaneš tak je vše jinak .Když se zadaří zase nemáš s kým to udělat.Tak mám lepe vybavenou dílnu než ve které ted dělám a abych se netrápil s Alfínem raději si nosím do práce svůj  Fronius MW2200 Šef ho sice objednal také jak to viděl ale kdo ví kdy bude. Smutné je jen to že za celý rok s tím nenavařím tolik jako za měsíc tam kde jsem ted. Svářečák sice na TIG nemám ,ale když se juknu jak to jde klukům na dílně tak mám pocit že jsou papíry formalita,tedy aspon základní kurzy

Offline

 

#15 05-11-2016 18:43:08

milosak
Člen
Místo: P - z
Registrovaný: 15-04-2013
Příspěvky: 501

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Dva poslední příspěvky od (Varok, Discovera) , vše je otázkou trhu, protože firma co shání zaměstnance si může napsat do
inzerátu vlastně co chce : sháníme dva delfíny vystudované na ČVUT strojní fakulta, vyhláška 50 parag. 8, pro svařování
podmořského potrubí  smile

Je jedno jestli je to ve vztahu zaměstnanec vers. zaměstnavatel, prostě pořád někdo na někoho něco zkouší, ano hodně
firem je vyčůraných, jak píše Varok, já např. jsem před 10 lety přestal dělat pro stavební firmy formou subdodávek a mám
svatý klid.

Dělat sám na sebe je trochu ideálnější řešení, prostě si řekneš konečnýmu zákazníkovy částku a on to vezme, nebo ne.
Samozřejmě jsou zase jiný mouchy, živnostníci že ??

Editoval milosak (05-11-2016 18:44:44)


autonomous mechatronics, electronic systems - access control

Offline

 

#16 05-11-2016 18:44:57

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4392

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

No jo, pánové, ale co dělat, když firma hledá šikovného svářeče a přicházejí absolventi Svářečské školy po rekvalifikaci přes Úřad práce. Svařovat neumí žádný z nich, technická dokumentace je pro ně nesourodou změtí čar na jakémsi papíru a prvním dotazem není při pohovoru co uchazeč bude dělat, ale kolik si vydělá. Pak mi přijde pasák s Ukrajincem, který sice vypadá, že nenapočítá do deseti, ale svařuje výborně MAGem, obstojně TIGem a při pohledu na svařovací výkres mi definuje s přehledem sváry. Pravda, česky se nedomluví, ale ti z východu mluví normálně rusky. Koho pak firma vezme? O penězích pasák - pardon, zástupce agentury nabízející "pronájem" svářečů - jedná až po úspěšné pracovní zkoušce.
Po dvou týdnech oba ukrajinci zapadli do normálního výrobního cyklu, jeden z nich už se trochu domluví i česky ("tlumočí" i kolegovi), svařují úplně samostatně, přitom dokumentace je běžně krom češtiny i v němčině, angličtině nebo třeba švédštině či v holandštině, maximálně nějaké speciálnosti připíšu česky.

Offline

 

#17 05-11-2016 18:58:57

milosak
Člen
Místo: P - z
Registrovaný: 15-04-2013
Příspěvky: 501

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

pat

Dneska dělá do zámečnictví, kde se sváří a vyrábí na strojních dílnách už hodně větších firem a ty jsou schopny tlačit cenu
dolu a těm prostě nemůže normální živnostník konkurovat.
Neni to jednoduché máš pravdu, zkus vymyslet něco co ostatní firmy nedělají, nebo neumí, na zbohatnutí to není, ale rodinu
uživím.


autonomous mechatronics, electronic systems - access control

Offline

 

#18 05-11-2016 19:16:34

Rellik
Člen
Registrovaný: 20-09-2011
Příspěvky: 2547

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

jirkati napsal(a):

No jo, pánové, ale co dělat, když firma hledá šikovného svářeče a přicházejí absolventi Svářečské školy po rekvalifikaci přes Úřad práce. Svařovat neumí žádný z nich, technická dokumentace je pro ně nesourodou změtí čar na jakémsi papíru a prvním dotazem není při pohovoru co uchazeč bude dělat, ale kolik si vydělá. Pak mi přijde pasák s Ukrajincem, který sice vypadá, že nenapočítá do deseti, ale svařuje výborně MAGem, obstojně TIGem a při pohledu na svařovací výkres mi definuje s přehledem sváry. Pravda, česky se nedomluví, ale ti z východu mluví normálně rusky. Koho pak firma vezme? O penězích pasák - pardon, zástupce agentury nabízející "pronájem" svářečů - jedná až po úspěšné pracovní zkoušce.
Po dvou týdnech oba ukrajinci zapadli do normálního výrobního cyklu, jeden z nich už se trochu domluví i česky ("tlumočí" i kolegovi), svařují úplně samostatně, přitom dokumentace je běžně krom češtiny i v němčině, angličtině nebo třeba švédštině či v holandštině, maximálně nějaké speciálnosti připíšu česky.

Přesně tak... Do práce nám chodí na poptávku X českých "svářečů", ale ve výsledku neumí žádný svařovat, natož tak číst výkresy (osobně je hodnotím a předávám dál). Naopak tam pak máme dva rumuny z agentury, kteří sice neumí moc číst výkresy (alespoň ty složitější)a neumí moc česky, ale umí svařovat. Takže dostane práci práci právě tento člověk než nějaký "repas" z pracáku... Nicméně i ti rumuni dostanou hodnocení ode mě pro další spolupráci...
Co se týká peněz, je pak opět  na daném člověku co umí a podle toho je pak odměňován nebo si řekne co za svou práci požaduje... Takový průměr pro slušného svářeče (umí doře číst výkresy) bych viděl od nějakých 130,-kč/h...


JET TIG II + Parker SGT 18, Speedglas 9100X, KOWAX 730ARC, PARTNER TIG 200 DC PULSE, Spartus MASTERMIG 200 + LORCH ML2400
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.
http://dv-foto.cz https://rellik.rajce.idnes.cz/

Offline

 

#19 05-11-2016 20:22:44

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Registrovaný: 01-06-2009
Příspěvky: 4716
Web

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

milosak napsal(a):

zkus vymyslet něco co ostatní firmy nedělají, nebo neumí, na zbohatnutí to není, ale rodinu
uživím.

jj to se mi dobře čte smile "nedělají nebo neumí" tohle musel napsat Podnikatel...

Ukrajinci?
Ať si odborový organizace žvaní co chtej, nebýt UKáček tohle hospodářství by bylo dávno v kopru.


Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa. A nově také dřevorubci.
Plasmy. Přímočaré pily ocasky. Ruční orbitální pila (za studena). Utahováky. Sbíjecí kladiva. Plošiny. Jeřáby.
Vaření obalenou elektrodou (Lorch).
Práce ve vysokých výškách a v hlubokých hloubkách. Práce v jedovatých a výbušných atmosférách. Nic levného.

Offline

 

#20 05-11-2016 20:36:50

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8509

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

jirkati napsal(a):

No jo, pánové, ale co dělat, když firma hledá šikovného svářeče a přicházejí absolventi Svářečské školy po rekvalifikaci přes Úřad práce. Svařovat neumí žádný z nich, technická dokumentace je pro ně nesourodou změtí čar na jakémsi papíru a prvním dotazem není při pohovoru co uchazeč bude dělat, ale kolik si vydělá. Pak mi přijde pasák s Ukrajincem, který sice vypadá, že nenapočítá do deseti, ale svařuje výborně MAGem, obstojně TIGem a při pohledu na svařovací výkres mi definuje s přehledem sváry. Pravda, česky se nedomluví, ale ti z východu mluví normálně rusky. Koho pak firma vezme? O penězích pasák - pardon, zástupce agentury nabízející "pronájem" svářečů - jedná až po úspěšné pracovní zkoušce.
Po dvou týdnech oba ukrajinci zapadli do normálního výrobního cyklu, jeden z nich už se trochu domluví i česky ("tlumočí" i kolegovi), svařují úplně samostatně, přitom dokumentace je běžně krom češtiny i v němčině, angličtině nebo třeba švédštině či v holandštině, maximálně nějaké speciálnosti připíšu česky.

Jestli to bylo konkrétně na mě, tak nějakou praxi jako zámečník už mám. Řekněme 10 let. Svařovat MAG umím troufnu si napsat slušně. Sice to asi není na úrovni zdejšího Unihera, Rellíka apod, ale prostě průměr. Že jsem si dělal papíry přes ÚP? Ano, ale svařoval jsem už několik let, jen papíry chyběly. MMA a TIGem zavařím, jen to zatím není dokonalé na rtg. Osobně si myslím, že za týden se to naučit perfektně nedá.
Číst výkresy umím, alespoň ty jednodušší. Jinak ostatní zámečnické práce pro mě nejsou problém.

Já jsem psal svůj příspěvek spíše jako to, že některé firmy napíší do inzerátu, nebo dokonce jakoby slíbí přímo při pohovoru něco, tak tam jde dotyčný dělat a ve výsledku dělá úplně něco jiného, než se dohodnul. Přitom kolikrát práci, která by si zasloužila pár korun navíc, ale dělá to za minimum.

Editoval varok (05-11-2016 20:37:45)


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

#21 06-11-2016 17:03:22

Ládes
Člen
Místo: Olomouc
Registrovaný: 04-12-2009
Příspěvky: 2405
Web

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

To máte těžký.
zprávy z Bilboardu:skladník Kaufland:31 000;skladník Lidl:31 250,- X inzerce-zámečník se svářečským oprávněním ve směném provozu:21 000;kovoobráběč: 23 000,-

Editoval Ládes (06-11-2016 17:04:52)


Fronius VST 357-2 +AW 5000;Fronius TT 3000W +TTW 3000P,KITIN 150LA;EWM pico 160
SV 18R(1000)
Speedglass9100X,Lincoln Viking 3350 4C

Offline

 

#22 06-11-2016 17:40:07

tarzan
Člen
Místo: Makov na Slovensku
Registrovaný: 20-06-2015
Příspěvky: 527

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

zvarač je v čechach nezaplatena robota....


kutil - zvarač začiatočnik, na pracu s drevom profik,
.MAHE Hyper MIG 400 DPS Plus-3..Hyper TIG CWK 400...
https://www.modrastrecha.sk/blog/martin … a-radost/#

Offline

 

#23 20-01-2017 09:02:25

zlatkovic
Člen
Registrovaný: 04-11-2016
Příspěvky: 9

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Děkuji vám zajímavé názory. Na každém je něco pravdy. Já však věřím, že tu nejsou jen tlučhubové, ale skuteční borci, co něco umí. A když neumí, my je to skutečně naučíme.

Podívejte se na naše pracovní prostory http://tigemma.cz/strojirenstvi/pracovni-prostory . To je hlavní motivace. Místo zadýmené plechové budky budete pracovat na místě, které má svůj vlastně vyvinutý odsávací systém.

Plus, když je tady tolik odborníků, jak by se měla nabízet práce a za jaké peníze, tak věřím, že najdete uplatnění na pozici obchodní zástupce :-)

Hezký den, Zlatkovič

Offline

 

#24 20-01-2017 09:51:10

jirkati
Moderator
Místo: Liberec
Registrovaný: 07-12-2007
Příspěvky: 4392

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Zlatkovic - ty fotografie na uvedené stránce by se ještě daly vylepšit třeba po vzoru firmy, ve které pracuji. Takže na každém pracovišti - i strojním - dostatečné plochy na výkresovou dokumentaci, totéž ve svařovně se zaplastovanými Technologickými postupy a WPS na každém pracovišti. Možná i ukázka z perfektního označení každého kusu materiálu, který se ve výrobních i skladovacích prostorách nachází včetně třeba ukázky z "přenášení značek", nebo taky by kopnul záběr na monitory ve svářečské hale, kde si svářeči přihlašují a odhlašují jednotlivé operace přes čárové kódy na výrobních návodkách. Možná by zabral i pohled do sociálek či jídelny atd.
Pak by se možná mohla někde v rohu krčit i rámcová, ale reálná nabídka peněz za práci.
Nějak jsem nepochopil onu zjevnou impertinenci z příspěvku č.23.

  Plus, když je tady tolik odborníků, jak by se měla nabízet práce a za jaké peníze, tak věřím, že najdete uplatnění na pozici obchodní zástupce :-)

I s tím "obchodním zástupcem" jste trochu mimo, nevím, že by dealeři chodící od baráku k baráku někomu nabízeli práci či peníze.
Možná vy osobně ne, ale svářeči chodí do práce proto, aby si vydělali peníze pro sebe a svou rodinu. Pěkných obrázků na webu se nikdo nenají.

Offline

 

#25 20-01-2017 20:58:47

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8509

Re: Práce v čistých prostorech okolí Olomouc a Ostrava

Zlatkovic:  prostory vypadají pěkně. S nabízenou prací to máte těžké, ale co třeba napsat alespoň minimum co za konkrétní práci nabízíte a připsat, že plat je individuální podle zkušeností člověka?


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče