SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování

Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !

Navštivte také:     SVAR BAZAR      SVAR INZERT      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARBAZAR - internetový bazar svářeček      SVARINZERT - akční nabídky svářecí techniky      SVARINFO - magazín o praktickém svařování

#426 11-04-2018 12:44:53

varok
Člen

Re: Vtipy a ine humorne veci s temou zvaranie

Taky se mi zdá že je to optický klam.

Omicron GAMA 1900L HF; Powermat PM-IMG 220t.
NEJSEM ELEKTRIKÁŘ!!!

#427 11-04-2018 12:49:11

peprnik
Člen

Relik, hlavně se nesmí říkat, že to nejde, nebo se najde nějaký blbec, kterému to neřekli a udělá to smile

#428 11-04-2018 15:40:16

Majkel
Člen

Hned to idem poslat chlapom na dielnu, som zvedavy co vytvoria, lebo isto to len tak bez odozvy nenechaju smile

#429 11-04-2018 18:53:26

jirkalesik
Člen

To jsou deformace vzniklé vneseným teplem při svařování, takto se mi kroutilo ze začátku všechno, bohužel jsem neměl foťák. :-(((

#430 11-04-2018 20:31:34

pacho
Člen

zaujímavé ja tam stále vidím dve diery horák a kuklu a po štyroch pivách a pol hodine čumenia dva jokle a jeden L profil big_smile

#431 11-04-2018 21:47:49

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Web

Mobiuv pásek je znám už dávno, Mobiův úhelník je novinka smile

Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa.

#432 12-04-2018 04:22:34

ihlan
Člen
Místo: Nový Svet

JohnyQ90 je znama firma a zase sa doma nudil a prerobil Bosh Easy cut 12 na palivo
diel 1
https://www.youtube.com/watch?v=bCwivPC7YzU
diel 2
https://www.youtube.com/watch?v=NQ0HfluQSQ8
diel 3
https://www.youtube.com/watch?v=c1X3-5uD8aE
diel 4
https://www.youtube.com/watch?v=rpl0UDKY-vw

Editoval ihlan (12-04-2018 04:46:23)

Link : Stavba kompresora www.bit.ly/2fywe1u  Lacne hobby CO2 zvaracky www.bit.ly/2EO3SQk Kukly www.bit.ly/2eSAlrB
Hladam zvaracku do XXX http://bit.ly/2wDObaP Pasove Pily www.bit.ly/2iOcpXj TIG www.bit.ly/2KdU02O

#433 12-04-2018 15:14:10

Rellik
Člen

Tak jsem si to v práci zkusil (ten trojuhelník)... Mám to teda jen heftlé, ale nevidím v tom problém... smile
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/3218_img_20180412_142634.jpg

EDIT: teď vidím, že jsem si udělal trochu špatné úhly, ale to snad nevadí... smile

Editoval Rellik (12-04-2018 15:17:27)

JET TIG II + Parker SGT 18, Speedglas 9100X, KOWAX 730ARC, PARTNER TIG 200 DC PULSE, Spartus MASTERMIG 200 + LORCH ML2400
Není nic co by nebylo možné, stačí jen najít tu správnou cestu.
http://dv-foto.cz https://rellik.rajce.idnes.cz/

#434 12-04-2018 15:34:43

peprnik
Člen

ale tak na to, ze jsi s novou svareckou od Adobe svaroval po prve, tak dobry big_smile

#435 12-04-2018 16:01:42

Rellik
Člen

Tak za prvé nepoužívám windows, takže adobe určitě nemám. A pro nevěřícné je tady víc fotek... https://photos.app.goo.gl/XfPwHEqspO60JPoj1 - přímo z mobilu... smile

EDIT: za pár dnů dám kdyžtak foto jak se to skládá... Pokud to tedy někdo dřív nevygooglí... smile

Editoval Rellik (12-04-2018 16:03:03)

JET TIG II + Parker SGT 18, Speedglas 9100X, KOWAX 730ARC, PARTNER TIG 200 DC PULSE, Spartus MASTERMIG 200 + LORCH ML2400

#436 12-04-2018 18:04:19

Ikovlabs
Člen

Nafoceno v zakrytu - no tak ok

Na jedne fotce couhaji rozky.....

Editoval Ikovlabs (12-04-2018 18:05:16)

Berlan BPS 40,BWIG 180,BMIG 140

#437 12-04-2018 18:37:30

Rellik
Člen

Já vím... bylo to narychlo před fajrontem... smile

#438 17-04-2018 22:27:21

bourač
Člen
Web

styles mě miluje, píše mi v noci mejly lol

http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/1168_stayl_2018-04-17_001.jpg

#439 17-04-2018 23:39:12

Joe66
Člen
Místo: Vranov nad Toplou-Presov
Web

Ze po robote  vecerna chvilka poezie  smile

Kutil s.r.o.

#440 18-04-2018 09:39:06

styles
Člen

K příspěvku č.438  "styles mě miluje, píše mi v noci mejly "

Pořádně si dejte dohromady souvislosti dokládané odkazy, abyste si sami udělali úsudek oč se tady zájmové skupině jedná. Hlavně by si to měli dát do souvislostí pánové administrátor a moderátor, neboť tímto prokazuji příčinu i původce hlavního zla na tomto fóru, že se tady doslova promyšleně neustálým dloubanci a provokacemi snaží vyvolávat hádky a takto se zbavovat jim nepříjemných jedinců, kteří jim často hatí jejich záměry.

Pan bourač měl spíše napsat po pravdě styles mi v noci odpovídá na maily. Ono to byla odpověď ja jeho provokativní mail nadepsaný "paranoia". Už jste si určitě všimli, že dotyčný si do mě při každé příležitosti nepříjemně dloubne a jinak provokuje a pomlouvá. I s tím jeho celým excelentním klubem-doplním dále.

Všichni určitě znáte skutečnost, že kromě fóra tady čile funguje zákulisní politika soukromými maily, kde vás někdo vybízí jak se máte zachovat a co máte udělat a proti komu--jak nechutné a podlé v něčem co by mělo být odborné fórum. V této chvíli ještě takové ty největší "organizátory" nebudu jmenovat-pokud bude třeba tak později.

Takže tento původní email bourače-tedy jeho účel doslova a přesně sám popsal tady --http://www.svarforum.cz/forum/viewtopic.php?id=7223&p=6   v příspěvku číslo 147-cituji" možná by jsme měli rozpoutat nějakou diskuzi s některým málo psychicky odolným přispěvovatelem,
  on nevydrží, napíše adminovi = admin nás prídě seřvat = po při tej príležitosti jej požádat aby ti dal klíče od fóra. "
Je to ta část vlákna, kde se s ihlanem snaží získat moc nad fórem tím, aby ihlan byl moderátorem a pak by s takovými nepohodlnými členy jako styles snadno skončili zablokováním-jak v minulosti udělali s odborníky co tady byli-volt, zdeště a další. Snažili se snad získat podporu dalších členů, jenže skupinka těch zdravě uvažujících nechtěla na fóru žádné změny. Byl to vlastně takový pokus o převrat. Ač neuspěli(tedy je ještě jejich zákulisní korespondence s administrátorem-takže není zažehnáno!!) tak dále pokračují ve svém plánu a excelent bourač dle svého nápadu zasílá snadno vznětlivému stylesovi email "paranoia" aby jej znova vyprovokoval k hádce a snad jej už teď administrátor vyhodí==jak podlé.

Také si všimněte, kdo se neprodleně k němu přidává s podporou v popichování:  http://www.svarforum.cz/forum/viewtopic … 91#p126291   příspěvkem číslo 449  -ano zase sám joe66, kterého použili nedávno k tomu aby mě napadl a vyprovokoval. Že by to vše byly všechny samé náhody-no tomu už snad nikdo neuvěří.

Takže závěr si udělejte sami -machinacemi a ovlivňováním vlastně žije celá naše společnost a tady vidíte že se to může odehrávat u v takové maličkosti jako svarforum. Takže hlavně aby se ten ""mozkový trust excelentního klubu"" nedostal k tomu po čem touží, ale snad bude administrátor natolik rozumný a prozíravý, že jejich záměry prokoukne!!!

#441 18-04-2018 10:00:30

ihlan
Člen

Vazeny pan, z Ostravskej Poruby Vy si mna laskave neberte do huby....
ja som moderatorom nechcel byt chcel som navrhnut Rellika. (dokonca som to aj napisal v nejakom prispevku)

Nehlasil som sa na tuto poziciu(admin moze potvrdit) a zbavte sa tej paranoje vidite stale len nepriatelov intrigy a podobne.
Opat tie Vase paranoidne predstavy o ublizovani a prevrate Vy ste musel v minulosti prezit nejaku traumu.
Forum by potrebovalo aktivnejsie moderovanie od zmazania balastu moznost opravit nadpis a zlucenie tem modom.

S tym co Vam napisal bourac nemam nic spolocne a verim ze to bourac potrdi. Co Vam napisal bola jeho osobna volba.
Urazate kazdeho niecim ste fakt dobry ponizovani a obvinovani.
Do hadok kde ste bojovali s inymi clenmi som sa nezapajal.
Ale je zrejme Vam stale lezim v zaludku nebojte sa pride cas kedy sa otom porozpravame.
Podla toho co pisete a co ludia co Vas osobne aj poznaju ste velmi vulgarny a prchky clovek ktory zrejme potrebuje lekara.

Aby ste neupratovali tie svoje vylevy tak ako inom vlakne kde ste (potichu) pomazali vsetko co ste napisali
Co ste nevedeli zmazat to ste vybodkovali tak si Vas dovolim citovat v plnom zneni.
Aj ked razim teoriu ze priama reakcia sa nema citovat ale istota je istota.

styles napsal(a):

K příspěvku č.438  "styles mě miluje, píše mi v noci mejly "

Pořádně si dejte dohromady souvislosti dokládané odkazy, abyste si sami udělali úsudek oč se tady zájmové skupině jedná. Hlavně by si to měli dát do souvislostí pánové administrátor a moderátor, neboť tímto prokazuji příčinu i původce hlavního zla na tomto fóru, že se tady doslova promyšleně neustálým dloubanci a provokacemi snaží vyvolávat hádky a takto se zbavovat jim nepříjemných jedinců, kteří jim často hatí jejich záměry.

Pan bourač měl spíše napsat po pravdě styles mi v noci odpovídá na maily. Ono to byla odpověď ja jeho provokativní mail nadepsaný "paranoia". Už jste si určitě všimli, že dotyčný si do mě při každé příležitosti nepříjemně dloubne a jinak provokuje a pomlouvá. I s tím jeho celým excelentním klubem-doplním dále.

Všichni určitě znáte skutečnost, že kromě fóra tady čile funguje zákulisní politika soukromými maily, kde vás někdo vybízí jak se máte zachovat a co máte udělat a proti komu--jak nechutné a podlé v něčem co by mělo být odborné fórum. V této chvíli ještě takové ty největší "organizátory" nebudu jmenovat-pokud bude třeba tak později.

Takže tento původní email bourače-tedy jeho účel doslova a přesně sám popsal tady --http://www.svarforum.cz/forum/viewtopic.php?id=7223&p=6   v příspěvku číslo 147-cituji" možná by jsme měli rozpoutat nějakou diskuzi s některým málo psychicky odolným přispěvovatelem,
  on nevydrží, napíše adminovi = admin nás prídě seřvat = po při tej príležitosti jej požádat aby ti dal klíče od fóra. "
Je to ta část vlákna, kde se s ihlanem snaží získat moc nad fórem tím, aby ihlan byl moderátorem a pak by s takovými nepohodlnými členy jako styles snadno skončili zablokováním-jak v minulosti udělali s odborníky co tady byli-volt, zdeště a další. Snažili se snad získat podporu dalších členů, jenže skupinka těch zdravě uvažujících nechtěla na fóru žádné změny. Byl to vlastně takový pokus o převrat. Ač neuspěli(tedy je ještě jejich zákulisní korespondence s administrátorem-takže není zažehnáno!!) tak dále pokračují ve svém plánu a excelent bourač dle svého nápadu zasílá snadno vznětlivému stylesovi email "paranoia" aby jej znova vyprovokoval k hádce a snad jej už teď administrátor vyhodí==jak podlé.

Také si všimněte, kdo se neprodleně k němu přidává s podporou v popichování:  http://www.svarforum.cz/forum/viewtopic … 91#p126291   příspěvkem číslo 449  -ano zase sám joe66, kterého použili nedávno k tomu aby mě napadl a vyprovokoval. Že by to vše byly všechny samé náhody-no tomu už snad nikdo neuvěří.

Takže závěr si udělejte sami -machinacemi a ovlivňováním vlastně žije celá naše společnost a tady vidíte že se to může odehrávat u v takové maličkosti jako svarforum. Takže hlavně aby se ten ""mozkový trust excelentního klubu"" nedostal k tomu po čem touží, ale snad bude administrátor natolik rozumný a prozíravý, že jejich záměry prokoukne!!!

Zaseriete kazde vlakno ktore zalozim alebo sa objavim.
Ani nie kvoli teme ale kvoli tomu ze opakovane utocite na mna ako myslite.
Ja sa ale branit viem.

PS: Nechcel som reagovat na bouraca lebo by som bol pod joe66 prispevkom co by zase nahralo vasej teorii.
cusal som hoci som bouracovi chcel napisat ze to s vtipom ma spolocne len poslane 1.aprila. odpoved 10dni neskor.
Ale zdrzal som sa pokial ma nezacal osocovat a prisudzovat veci ktore su len vyplodom zrejme chorej mysle.

Editoval ihlan (18-04-2018 10:55:04)

Link : Stavba kompresora www.bit.ly/2fywe1u  Lacne hobby CO2 zvaracky www.bit.ly/2EO3SQk Kukly www.bit.ly/2eSAlrB
Hladam zvaracku do XXX http://bit.ly/2wDObaP Pasove Pily www.bit.ly/2iOcpXj TIG www.bit.ly/2KdU02O

#442 18-04-2018 11:06:14

Joe66
Člen
Místo: Vranov nad Toplou-Presov
Web

Styles  nebudem za diplomatickeho Laurova  dost bolo slusnosti ale napisem to na rovinu  Ty patris na Psychiatriu  lebo mas asi  pocukane nervy . A k tomu akoze,,prevratu,, tu na fore keby sme ho chceli robit a mame aj tolko casu na babracku okolo toho + by sa to aj oplatilo tak sadnem do auta pojdem za danym majitelom a rovno mu ponuknem neaku ciastku a odkupim ho-domenu  ak by bolo na predaj -tak sa to robi smile  Ale co by som z toho mal ?  Nic  :-)  To len Ty tu splietas neake bludy a tvoje fantasmagorie .  Jednoducho vela ludi ta nema rad lebo namiesto toho aby si hned rovno poradil tak si len citas,usmievas sa nad tym -asi + das neaku radu ktora malo kedy vedie k rieseniu alebo ju das az ked ta niekto vyzve  a urobis okolo toho humbuk hoci by si mal pomoct nezistne,ze si opravar s skusenostami ale sa  s nimi nechces podelit cize pre laika ktory hlada na fore pomoc bezpredmetny   . Inak ked sa pamatam  tak si sa uz jedneho casu odhlasoval z toho to fora  nie?  smile  No a teraz idem pokracovat v  praci a typujem ,ze ked to budem citat vecer tak tu bude dalsia tvoja Psycho reakcia a neake vymyslene konspiracie a podobne bludy  a keby si na mna chcel reagovat v maily tak si to odpust -nemam cas na psychopaticke vylevy  smile

Kutil s.r.o.

#443 18-04-2018 13:18:10

kemppin
Člen

Řeknu to naplno: Tady na fóru není rubrika " Opravy svářeček",tak si zvolte elektronické fórum a je to.
Nebavví mě různé napadání od některých členů. Místo blbých diskusí říkám " přines to,já ti to udělám".
Co by nám mohli říci Rellik nebo ihlan????
K tématu může odborně přispět tak JirkaTi nebo Jarda K

Už jenom doma.
KEMPOWELD 4000w , AFIN 280AC/DCw ,  KITIN 1700hf , KM 12c , BERLAN BPS 40 ,
autogen + řezací RS 12 , ARISTO tech , ARISTO air

#444 18-04-2018 16:11:17

peprnik
Člen

Jsou to vtipy, ne? tak si kluci roztrhejte obcanky a bude snad klid.

#445 18-04-2018 20:23:27

bourač
Člen
Web

Všeobecná diskuse - pokec
Tlachání o všem možném i nesouvisejícím se svařováním.

To jen pro pořádek když admin uváděl do provozu web, moudře nachystal tuto rubriku. Četba zcela dobrovolná.

Kdo sem chodí déle a čte víc vláken musí mu být zřejmé osobnostní profily uživatelů.
stylesovo příspěvky mě vůbec nezajímají protože se vyjadřuje k elektronice a to je pro mne španělská vesnice.

Před časem jsem tady nabízel nějaký materiál z demolic - můžu za odvoz. V rámci Svarfórum komunity rád někomu daruji unikátní věci které původní vlastník vyhodil ale kutilům i profíkům se to může hodit protože jinak je to jen těžko k sehnání a za pořádnej ranec.
Styles, kterého jsem si do té doby ani nevšiml, mne napadl že si tady propaguju svoje kšeftíky - na to jsem mu s humorem udělal nabídku - něco jako že může také něco dostat apod. už si to moc nepamatuju.
Od té doby je zle, nevím proč to ten člověk dělá ale ukrutně ho sere když oslovím místní mozkový trust s nějakým dotazem, žádostí o radu. Je tady spousta šikovných a zkušených kluků a vždy někdo v diskuzi nabídne řešení, poradí, dá tip. Tohle styles neuznává, asi mu vadí že si lidi raděj zadarmo. On ještě (pokud vím) nikomu nic neporadil. Zkušenosti má - o tom žádná - ale užitečnou radu nedá.
Doplnil jsem si do popisu Excelntní paliči - to příslovce mi přidělili moji zákazníci, Kovošroty, stavební firmy, chemičky, zbrojovky atd. Pokud je někde potřeba odstranit cokoliv kovového objednávají si mne, a vrací se, jsou spokojeni.
Se stylesovou prací asi zákazníci spokojení nejsou, opravuje sváředla už dlouho tak asi nějakou klientelu má ale musí bejt nešťastnej a zahořklej když ho baví prudit a otravovat tady normální lidi. Paranoik a závistivec, už by se tady měl založit ten excelentní klub o kterém furt mele a jeho přijmout za člena, kvůli vyváženosti, i blbec může být někdy užitečný. lol

#446 18-04-2018 21:48:00

peta62
Člen

bourač napsal(a):

.... Excelntní paliči .....

Technicka, je to pridavne jmeno a podstatne jmeno.

Editoval peta62 (18-04-2018 21:48:13)

Zase zacinam - Omicron Gama 161 a ted se jeste ucim na Omi 206

#447 19-04-2018 01:18:19

jry
Člen

Styles je duševní chudák, jasně jsem to v posledních měsících viděl při studiu tohoto fóra, kde promazal své příspěvky z existujících vláken a tím je do jisté míry znepřehlednil čtenářům. Navíc když jsem nic netuše zalinkoval odkaz na kluka, který na Youtube popisuje opravy svářeček, zahnojil Styles 3 další vlákna odkazama na jeho “neschopnost”. Stylsovo reakce jsou často duté a OT, hromady prázdných nebo pichlavých slov, informační hodnota blížící se nule. V podstatě tu trolí.

#448 19-04-2018 23:10:14

bourač
Člen
Web

peta62 napsal(a):

Technicka, je to pridavne jmeno .

jj, dík smile nemám problém uznat svoje chyby (mám jich spousty) a ze základní školy jsem už hóóódně dávno.

#449 19-04-2018 23:35:18

misiacik36
Člen

už keď sa takto tu hádate, tak skúsim sa opýtať v tejto téme. často sa ponúkajú nové kukly speedglas v inzerátoch za cca 200e. nová stojí cca 400. môže ísť o fake? odkiaľ tí ľudia majú tie prilby? tam aj keby to kúpi bez dane, dá do účtovníctva, tak stále nevidím benefit pre predavajúceho prečo by to robil... niekde na ebay sa predávali a pôvod bol hong kong.... cena neviem. ako rozoznať original od fake v pripade kupy na inzerat?

#450 20-04-2018 00:42:19

ihlan
Člen

Co keby si sa to opytal aspon v nejakej teme ktora ma nazve kukla alebo si taku temu zalozil?
Index - hlavní stránka ->Lidé a předpisy kolem svařování -> Ochranné pomůcky, kukly
Ked sa v zeloveci hadaju na cene tiez si tam nevypytas sroby ze ano...

(uplne zmenit temu to nie potom ako sa to tu ukludni budu pokracovat vtipy ziadna kukla sorry a to nieje vtip)
Presne na toto sluzi moderator ktory odmaze co je mimo-temu alebo presune ale zial toto forum to nema....
admin sprav stym nieco ked to sam nestihas....

Editoval ihlan (20-04-2018 00:59:58)

Zápatí

REKLAMA na SvarFóru

O SvarFóru + Pravidla