SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 10-08-2012 22:43:44

vertigo
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 01-04-2012
Příspěvky: 10
Web

Herkules IW 160 WIG

Dobrý den zajímalo by mě jestli je to stroj k něčemu nebo je úplně k hov... děkuji Vertigo http://www.bauhaus.cz/index.php?id=5609#/12/zoomed


Vertigo Services, s.r.o. , Kovovýroba, Ocelové konstrukce, svářecí práce, JASIC MIG 250(J90), JASIC MIG 350(J72),

Doporučený prodejci:
www.chobola.cz

Offline

 

#2 11-08-2012 00:01:44

alll
Člen
Místo: ...
Registrovaný: 12-09-2009
Příspěvky: 3595

Re: Herkules IW 160 WIG

ten herkules je vlastne přejmenovay einhell iv160  knečmu ano, ale jabych ho nebral radši tohle:http://www.rulik.cz/index.php?akce=sortiment&kat=2&podk=1 račte si vybrat..  gama 165 profi by byl favorit ma super cenu .. dříve jsem nemel penez tak jsem koupil gamu 160 a spokojeny jsem taky..

Editoval alll (11-08-2012 00:02:17)


Parkside Pmsg 200 A1/ kukla ESAB origotech.

Offline

 

#3 11-08-2012 12:15:53

vertigo
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 01-04-2012
Příspěvky: 10
Web

Re: Herkules IW 160 WIG

Děkuji je se ptám ohledně svařování WIG jestli Herkules neboli Einhell má dobré svařovací parametry. Jedná se o koupi strojů pro zámečnickou dílnu která se zabývá montáží menších OK a dalších kovových prvku jako jsou balkonové zábradlí a jiné. Je to pro skupiny lidí kteří si neváží občas svěřeného nářadí. Neříkám že jsou tací všichni.


Vertigo Services, s.r.o. , Kovovýroba, Ocelové konstrukce, svářecí práce, JASIC MIG 250(J90), JASIC MIG 350(J72),

Doporučený prodejci:
www.chobola.cz

Offline

 

#4 11-08-2012 13:01:37

Martin
Člen
Registrovaný: 11-10-2007
Příspěvky: 250

Re: Herkules IW 160 WIG

Dobrý den,

stroj, který má vydělávat, musí být spolehlivý, dostatečně výkonný, robustní a musí mít zajištěný servis. To značky typu Einhell, Hercules a podobné nesplňují v žádném ohledu. Bohužel je nutno zainvestovat trošku více, ale určitě se Vám peníze navíc vyplatí.
Pokud máte problém se zaměstnanci, kteří si neváží svěřeného nářadí, tak pak si nejsem jistý, jestli se můžete spolehnout i na to, že dobře a pečlivě odvádějí svoji práci a nebo Vás dokonce okrádají.

Offline

 

#5 11-08-2012 14:01:10

vertigo
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 01-04-2012
Příspěvky: 10
Web

Re: Herkules IW 160 WIG

Tak nejde o to že svévolně ničí nářadí, ale je to tak že jich je tam více jeden parťák a dva hokři. Parťák neničí nářadí ale právě zmiňovaní hokři jsou nespolehlivý. Je mi jasné že investice do správného nářadí by měla být vyší, ale jde mi o to že po splněné zakázce zůstává stroj  na straně objednavatele nebo lidem kteří sním pracují.

co se týče okrádání tak si myslím že je to až moc dobře hlídané vše je opatřeno smlouvou a také tzv. spotřební materiál na podpis.. Svářeč je odpovědný za svou práci kterou odvedl a čím dál tím více nám chodí kontroly. pomocníci neokrádají, ale nedávají pozor na svěřené nářadí a když dojde na lámání chleba kdo to zničil tak je odpověď JÁ NE. Klasika.


Vertigo Services, s.r.o. , Kovovýroba, Ocelové konstrukce, svářecí práce, JASIC MIG 250(J90), JASIC MIG 350(J72),

Doporučený prodejci:
www.chobola.cz

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče