SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 16-02-2012 19:50:08

bourač
Člen
Místo: Doksy, Máchovo jezero
Registrovaný: 01-06-2009
Příspěvky: 4724
Web

Invertor za 2180Kč

byl sem v Penny pro brambory, mezi toaletním papírem a olejovkami tam maj "nabíječku" s ampérovým rozsahem 57 - 200A, s možností elektrod 2-4, + ochraný štít, myslím že za cenu 2180Kč samozřejmě s uschováním paragonu (2roky záruka) by to mohlo někoho zajímat big_smile


Likvidace ocelových konstrukcí. Excelentní paliči železa. A nově také dřevorubci.
Plasmy. Přímočaré pily ocasky. Ruční orbitální pila (za studena). Utahováky. Sbíjecí kladiva. Plošiny. Jeřáby.
Vaření obalenou elektrodou (Lorch).
Práce ve vysokých výškách a v hlubokých hloubkách. Práce v jedovatých a výbušných atmosférách. Nic levného.

Offline

 

#2 16-02-2012 22:37:14

Petr Urban
Člen
Místo: Stará Boleslav
Registrovaný: 09-01-2010
Příspěvky: 4
Web

Re: Invertor za 2180Kč

Zdravím, na tohle nejde nereagovat, s tím nabíjením, nono je to taky trapný, zmínka o elektrodě je už do nebe volající, jinak mezi námi, kolikrát takový podivné věci slouží lépe, v jistých směrech než Profi, ale to jen můj pohled na věc. Koupil jsem 1/2coul ráčnu od Goly a zlobí přepínací páčka, a podobnou jsem koupil na výstavě u trhovce ve stánku a slouží mi 5 let, je to je náhoda? Neříkám u všeho ale může být. Hezký večer.


Zetorservis

Offline

 

#3 17-02-2012 09:55:29

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4491

Re: Invertor za 2180Kč

Penny zakoupili možná jen 1 - 2 svářečky do té jedné provozovny a výměnou za 1 - 3 tisíce, které možná tratí na jednom takovém invertoru má bezplatnou reklamu skrz diskuzi na takových svářečských a strojírenských  fórech a sociálních sítích, jako je tato.  O kolik víc asi lidí díky diskuzi o tomto invertoru  potom nakoupí v Penny , kde jinak normálně nenakupuje a dá Penny vydělat na rohlíkách, chlebu, zelenině, uzeninách, limonádách  a podobném zboží, které supermaketu vydělává. Na rozdíl třeba od toho průmyslového zboží, které je prodáváno za nízkou cenu a určeno spíš k nalákání zákazníků.
Je to prostě supermarketový marketing, nic špatného, ale je vhodné znát pravidla té hry.
Ten invertor může být a nemusí být šmejd. Záruka zřejmě bude v případě poruchy realizována automaticky vrácením peněz neboli obecně zpětným výkupem invertoru, protože s největší pravděpodobností Penny nemá s nikým smlouvu o záručních opravách. Porouchaný invertor vykoupí a pak se ho nějak zbaví.

Editoval Radim (17-02-2012 09:55:59)

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče