SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#1 20-01-2010 22:11:47

milos
Člen
Registrovaný: 13-01-2010
Příspěvky: 23

KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka A PUVODNI HADICE ZUSTANA A NA NI SE PRIDELA PROTI KUS NEBO MUSIM KOUPIT NOVOU DIKY  E SCHOP    NA 350 A

Offline

 

#2 20-01-2010 23:44:29

m.evil
Člen
Registrovaný: 22-10-2007
Příspěvky: 2125

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

Tu maš nejake panelove eurokonektory:
http://www.gamasvar.cz/2301-rychlospojky/

Offline

 

#3 31-10-2010 11:03:08

tiger
Člen
Registrovaný: 28-11-2008
Příspěvky: 137

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

m.evil napsal(a):

Tu maš nejake panelove eurokonektory:
http://www.gamasvar.cz/2301-rychlospojky/

Dobrý den.Odšrouboval jsem hořák ze svářečky a zjistil jsem,že je značně poškozen těsnící O kroužek,který je umístěn na eurokonektoru(přívod plynu)
Nechá se koupit samostatně,nikde to na netu nemohu najít jako náhradní díl.Má to vubec cenu řěšit?Příde mi,že se musel odrbat hned při prvním nasazení(hořák je minimálně používán)
Poprosil bych o odkaz kde se to nechá koupit.Děkuji

Offline

 

#4 31-10-2010 13:09:07

m.evil
Člen
Registrovaný: 22-10-2007
Příspěvky: 2125

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

Zajdi si do najbližšieho obchodu ,kde predavaju gufera na ložiska a tam to určite budu mať.
Stači doniesť ten stary a oni podľa toho pohľadaju novy.
Myslim si že ako nahradny diel sa to veľmi kupiť neda,lebo tieto kružky su dostupné na každom rohu .....

Offline

 

#5 31-10-2010 20:18:07

zdeště
Zablokovaný
Registrovaný: 30-04-2010
Příspěvky: 819

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

tiger napsal(a):

Dobrý den.Odšrouboval jsem hořák ze svářečky a zjistil jsem,že je značně poškozen těsnící O kroužek,který je umístěn na eurokonektoru(přívod plynu)
Nechá se koupit samostatně,nikde to na netu nemohu najít jako náhradní díl.Má to vubec cenu řěšit?Příde mi,že se musel odrbat hned při prvním nasazení(hořák je minimálně používán)
Poprosil bych o odkaz kde se to nechá koupit.Děkuji

Dobrý den,
těsnění na EUROkoncovce je pro utěsnění přechodu plynu. Pokud vám plyn podstatně neuniká pak to neřešte. Jestli, že je tam únik potom je dobré je tam dát. Těsnění existuje jako náhradní díl. Ale to určitě v zásobách mám.
S pozdravem Zdeště


servis,oprava, svářečky,bodovky,plasmy
...dobrý servis, přítel vašich svářeček...

Offline

 

#6 31-10-2010 20:36:23

Frank
Člen
Místo: USA
Registrovaný: 24-11-2007
Příspěvky: 2439
Web

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

Máte pravdu. Ten kroužek se často "odrbe" hned při prvním použití. Prodloužit životnost těch těsnících O-kroužků zvýšíte použitím silikonového oleje, nebo silikonové vaselíny, když jimi mírně namažete kroužek.

Offline

 

#7 31-10-2010 20:57:46

tiger
Člen
Registrovaný: 28-11-2008
Příspěvky: 137

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

zdeště napsal(a):

tiger napsal(a):

Dobrý den.Odšrouboval jsem hořák ze svářečky a zjistil jsem,že je značně poškozen těsnící O kroužek,který je umístěn na eurokonektoru(přívod plynu)
Nechá se koupit samostatně,nikde to na netu nemohu najít jako náhradní díl.Má to vubec cenu řěšit?Příde mi,že se musel odrbat hned při prvním nasazení(hořák je minimálně používán)
Poprosil bych o odkaz kde se to nechá koupit.Děkuji

Dobrý den,
těsnění na EUROkoncovce je pro utěsnění přechodu plynu. Pokud vám plyn podstatně neuniká pak to neřešte. Jestli, že je tam únik potom je dobré je tam dát. Těsnění existuje jako náhradní díl. Ale to určitě v zásobách mám.
S pozdravem Zdeště

Dobrý den,byla by možnost zasláni pár O-kroužku v klasický poštovní obálce?Známku a cenu kroužku bych zaplatil převodem na učet.Adresu bych Vám poslal na email.Scháněl jsem je neuspěšně už ve třech prodejnách....Děkuji

Offline

 

#8 02-11-2010 18:22:46

Kramlik
Člen
Registrovaný: 21-08-2010
Příspěvky: 713

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

Ahoj, musíš jít do obchodu kde se prodávají věci na vodovodní kohoutky, čerpadla, nebo na plyn, železářství a podobný krámy a ne do potravin nebo do švadlenky tongue

Offline

 

#9 02-11-2010 18:27:32

Pruduch
Člen
Registrovaný: 15-05-2008
Příspěvky: 733

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

...nebo kde prodávaj hydrauliku, nebo traktory. Jinak pokud by někdo nebyl uspokojen výše zmíněnými prodejnami, tak třeba Sittech http://sittech.cz/ má vcelku výběr a podle kolegy co tam bere řádově desítky max stovky kusů od rozměru i vstřícné jednání ce se týče menších zakázek (ale s jedním o kroužkem Vás samozřejmě poženou  rychlým krokem ;-) ).

Offline

 

#10 02-11-2010 18:58:09

alll
Člen
Místo: ...
Registrovaný: 12-09-2009
Příspěvky: 3595

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

Pruduch napsal(a):

...nebo kde prodávaj hydrauliku, nebo traktory. Jinak pokud by někdo nebyl uspokojen výše zmíněnými prodejnami, tak třeba Sittech http://sittech.cz/ má vcelku výběr a podle kolegy co tam bere řádově desítky max stovky kusů od rozměru i vstřícné jednání ce se týče menších zakázek (ale s jedním o kroužkem Vás samozřejmě poženou  rychlým krokem ;-) ).

tady seženete potrebne díly na svařecí hořaky tato firma se zabyva jejich opravami a opravami svařečk esab a jinych stroju... jsou spolehliví jezdí servisovat do me prace svařečky aśvařecí hořáky..  http://www.svarovacitechnika.cz/

Editoval alll (02-11-2010 18:58:20)


Parkside Pmsg 200 A1/ kukla ESAB origotech.

Offline

 

#11 02-11-2010 19:35:00

tiger
Člen
Registrovaný: 28-11-2008
Příspěvky: 137

Re: KDE TO KOUPIM Centrální konektor, neboli eurokoncovka

Ptal jsem se v prodejně instalatérského zboží i v železářství bohužel neuspěšně.Jinak jsem se po emailu dohodl se Zdeštěm,který mě O- kroužek bezplatně pošle.Tímto mu tady jěšte jednou děkuju za ochotu a ostatním za tipy...

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče