SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 01-01-2022 06:56:08

lox33
Člen
Registrovaný: 01-01-2022
Příspěvky: 2

cebora invertor mig sound 2035/m pulse

Zdravím .Potreboval by som poradiť  ohladom kúpy zvaračky mig mag . Pracujem v zahraničí v CH. Chcem si kupiť zváračku do dielne do garaže pre seba kolo domu  na aute ked treba niečo  ,plot, zvariť,bránku  materialy do hrubky  asi 10 mm  .Dostala sa mi do ruky
Cebora  invertor mig sound  2035/m pulse .  Je blbá doba  rušia sa obchody, prevádzky   a ta zváračka je z niejakeho Showroomu ako Muster -Vzor ukážka . Bola použitá možno 3x. Je ako nová  funglovka  ani škrabanec  len horák trošku zafarbeny . Ako nova stála okolo 4300 Eur  .Ja ju môžem mať za 900. Cinska stojí dnes skoro tak isto.  Pozeral som na nete  viem že je staršej vyroby  lebo už nie je v predaji   ale manualy su k nej na nete   aj servisne.    Som šofér z povolania  zvárať viem ale o zvaračkach toho vela neviem . clovek nemôže všetko vedieť ,niesom najmladši a doma neobsedim pri telke furt daco majstrujem.V dome mám istič 25A hlavny  trojfázový .Poradí mi niekto  či sa to oplati kúpiť ??.

Offline

 

#2 01-01-2022 13:01:00

ZDENÁL
Člen
Registrovaný: 03-01-2009
Příspěvky: 1508

Re: cebora invertor mig sound 2035/m pulse

Vyplatí se, Cebora jsou kvalitní italské stroje.

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče