SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


Oznámení

Upozornění! Forum je dočasně pouze pro čtení. Nelze přidávat nové příspěvky!

#201 02-09-2020 18:10:58

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

autocross napsal(a):

Powermat 5 890 Kč, Sharks už se neprodává, ale stejná svářečka s názvem WF Twinmig 200-IG 6 990 Kč

Riešiš hrušky s jablkami a porovnávaš neporovnateľné. Tá Lidl zváračka je MIG- MAG-  MMA - TIG v jednom a ešte k tomu s honorárom. 👍

Offline

 

#202 02-09-2020 18:28:28

autocross
Člen
Místo: Bystřice
Registrovaný: 08-12-2015
Příspěvky: 476

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

A jo, zapomněl jsem na "TIG"

Tak to už je za Powermata 7 590 Kč


Sharks 250-Y10 MIG/MMA IGBT - čínská šmajda, ale fungovala dobře, další čínské šmajdy WF Bi-Pulse 201, Parkside PPS 40, Spartus Multipro 200 a maska Predator

Offline

 

#203 02-09-2020 21:39:59

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8537

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Juraj.A: A proč? Nedávno tady někdo porovnával klasickou odbočkovou mašinu typu Einhel atd. s invertorovou mašinou. Taky mi odpověděl že to je v pohodě porovnání.
Ten krám z Lídlu i Powermat, Shark jsou invertorové mašiny. Tak kde je problém tentokrát?

A stále nikdo nezkouší hledat, jak to že Powermaty a jemu podobné stojí právě kolem 6000 a Lídl mašina mnohem méně a ty poslední typy jsou dokonce i v synergii. Někde ty peníze musí chybět.

Editoval varok (02-09-2020 21:43:19)


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

#204 02-09-2020 22:52:22

CIJOML
Člen
Registrovaný: 19-03-2015
Příspěvky: 191

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

panove nehadejte se. Sliboval sem ze to koupim to sem udelal tady sou svary z rukou absolutniho amatera ktery do te doby varil jen elektrodama. Za mne to je daleko lepsi vysledek nez sem kdy predpokladal navic v obycejnem CO na rozdil od vsech videi s mixem. Kazdy si to muze prebrat jak chce. Za mne jedinou vadu to ma ten slaby motor a tim padem kratky horak.

Koupil bych to znovu? Ano je to proti memu trafomigu slavne znacky vyrazne lehci, ma to synergii kterou ale ja nevyuziju umim si to doladit jak potrebuju a ma to tlumivku takze to hori mekce.


ESAB OrigoMig C151, Kuhtreiber Kittin 165, Alfain PEGAS 200 AC/DC SMART + pedal, JLT 200 AC/DC +pedal, PARKSIDE plasma 40A, Speedglas 9100V

Offline

 

#205 03-09-2020 09:59:53

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

CIJOML napsal(a):

panove nehadejte se. Sliboval sem ze to koupim to sem udelal tady sou svary z rukou absolutniho amatera ktery do te doby varil jen elektrodama. Za mne to je daleko lepsi vysledek nez sem kdy predpokladal navic v obycejnem CO na rozdil od vsech videi s mixem. Kazdy si to muze prebrat jak chce. Za mne jedinou vadu to ma ten slaby motor a tim padem kratky horak.

Koupil bych to znovu? Ano je to proti memu trafomigu slavne znacky vyrazne lehci, ma to synergii kterou ale ja nevyuziju umim si to doladit jak potrebuju a ma to tlumivku takze to hori mekce.

Sám by som to lepšie nenapísal. Zváračku z Lídla mám aj ja, ešte som neskúšal zvárať Al drôtom, ktorý bol k zváračke priložený, ale časom sa dostanem aj k tomu. Už mám prichystaný jeden blok motora z motorky, na ktorom je odlomený úchyt, tak to vyskúšam zavariť. Ak sa nepodarí, nič sa nedeje, blok mám už aj tak kúpený nový.

Offline

 

#206 03-09-2020 13:19:17

Welda
Člen
Registrovaný: 23-04-2017
Příspěvky: 722

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Juraj.A napsal(a):

Práve som si prerábal zvárací vozík (inakšie tiež kupovaný v Lídli)...

No toto?
Málem jsem to přehlídnul. cool
Kdysi mne napadlo (stydím se za to), že by nebyla zlá úprava nákupního vozíku Lídl. smile
Můžeš dát foto?


O 160, Magnum 210 Synergy.

Offline

 

#207 03-09-2020 13:35:42

dede
Člen
Registrovaný: 23-08-2007
Příspěvky: 337

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Já si rejpnu, ale za 20let práce s lidma v obřím korporátu, bych jedince co přiznají vlastní chybu spočítal na prstech jedné ruky. Ikdyž jim stroj nefungoval, měli sním hromady problémů a jednomu dokonce shořel, tak všichni svorně tvrdili, že to není jejich chyba a že koupili dobře. Dokonce, ikdyž si stroj sami zničili, tak to nebyla jejich chyba, ale chyba někoho jiného. Je to jakýsi psychologický blok a jen málo jedinců ho překoná. Proto je taky na Heuréce tolik pozitivních recenzí na naprostý odpad.


Berlan Bwig 180, IDEAL Tecnomig 212 LCD

Offline

 

#208 03-09-2020 13:51:23

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

dede napsal(a):

Já si rejpnu, ale za 20let práce s lidma v obřím korporátu, bych jedince co přiznají vlastní chybu spočítal na prstech jedné ruky. Ikdyž jim stroj nefungoval, měli sním hromady problémů a jednomu dokonce shořel, tak všichni svorně tvrdili, že to není jejich chyba a že koupili dobře. Dokonce, ikdyž si stroj sami zničili, tak to nebyla jejich chyba, ale chyba někoho jiného. Je to jakýsi psychologický blok a jen málo jedinců ho překoná. Proto je taky na Heuréce tolik pozitivních recenzí na naprostý odpad.

Ja sa vyjadrím len k poslednej časti Tvojho príspevku a to o recenziách na Heuréke. Postreh z vlastnej skúsenosti, asi z pred troch týždov. Objednal som si web kameru. Cena 28€ + doručenie do Mall boxu. Upútala ma cena a aj to, že dnes objednám a zajtra bude doručená. Prd makový... doručenie trvalo 8 dní a keď som kameru rozbalil, tak v balení čistá Čína, bez akéhokoľvek návodu na použitie, obsluhu, či niečo podobné. Malá kartička, husto popísaná čínskymi znakmi. Dva dni po prevzatí zásielky mi došiel email, že ďakujeme za nákup a ohodnoťte, ako ste s nami boli spokojní. Tak som sa vyžaloval, napísal som, že namiesto deklarovaného doručenia na druhý deň to trvalo 8 dní a že nejako zabudli na to, že zo zákona výrobok predávaný na Slovensku MUSÍ !!! obsahovať slovenský návod na použitie a že ak by som toto oznámil Obchodnej inšpekcii, určite by ich mastná pokuta neminula.
Dva dni po odoslaní môjho negatívneho hodnotenia, ktoré bolo zverejnené na Heuréke, mi volal nejaký človek, predstavil sa menom, že on je z obchodného oddelenia MALL.sk a že prečo som im dal negatívne hodnotenie. Tak som mu zopakoval v podstate to, čo som napísal do hodnotenia. A teraz POZOR!!! Najprv sa mi ospravedlnil a potom mi dal ponuku. Z mnou zaplatenej sumy 28€ mi vrátia polovicu (nie z poštovného) - teda 14€ a okrem toho mi dajú zľavový kupón v hodnote 20€, ak zmažem negatívne hodnotenie. Čiže v konečnom efekte 34€ za zmazanie hodnotenia. Najprv som si povedal svoj názor, že je to neseriózne, ale v konečnom efekte som na ich ponuku pristúpil. Obratom som dostal link na administrátora stránky Heuréka a pripojený text, ako mám požiadať o zmazanie môjho hodnotenia. Email som odoslal, o dva dni som mal na účte 14€ a obratom som dostal email so zľavovým kupónom na ďalľí nákup, ktorý je platný jeden rok.
Takže takto sa robia hodnotenia na Heuréke....

Editoval Juraj.A (03-09-2020 13:52:05)

Offline

 

#209 03-09-2020 14:50:15

Joe66
Člen
Místo: Vranov nad Toplou-Presov
Registrovaný: 20-04-2010
Příspěvky: 1665
Web

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Tak si ta Kupili . Darmo ,prachy vladnu svetu a principy a moralka uz nie su v mode big_smile


Kutil s.r.o.

Offline

 

#210 03-09-2020 16:10:46

varok
Člen
Místo: Havířov
Registrovaný: 20-11-2009
Příspěvky: 8537

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Já bych se přiklonil k Dede a plus mi někdo říkal, že si spoustů recenzí píšou samy obchody.

Ať je to dobrá mašinka nebo šmejd, tak za ty peníze co to stojí to nejdde. Nevím kolik stojí ten poslední model, ale měl jsem PM 220 za necelých 6500. Byly u toho kabely pro elektrodu a kostra a EURO hořák. Příslušenství v hodnotě zzhruba 15 stovek. Jestli stojí mašinka z lídlu třeba 5000 i s příslušenstvím, tak to nemá cenu komentovat.


Omicron GAMA 1900L HF, Omicron GAMASTAR 176L, kukla BOHLER Guardian 62

Offline

 

#211 03-09-2020 17:22:35

j.bill
Člen
Registrovaný: 23-03-2017
Příspěvky: 709

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Juraj.A napsal(a):

Ja sa vyjadrím len k poslednej časti Tvojho príspevku a to o recenziách na Heuréke. Postreh z vlastnej skúsenosti, asi z pred troch týždov. Objednal som si web kameru. Cena 28€ + doručenie do Mall boxu. Upútala ma cena a aj to, že dnes objednám a zajtra bude doručená. Prd makový... doručenie trvalo 8 dní a keď som kameru rozbalil, tak v balení čistá Čína, bez akéhokoľvek návodu na použitie, obsluhu, či niečo podobné. Malá kartička, husto popísaná čínskymi znakmi. Dva dni po prevzatí zásielky mi došiel email, že ďakujeme za nákup a ohodnoťte, ako ste s nami boli spokojní. Tak som sa vyžaloval, napísal som, že namiesto deklarovaného doručenia na druhý deň to trvalo 8 dní a že nejako zabudli na to, že zo zákona výrobok predávaný na Slovensku MUSÍ !!! obsahovať slovenský návod na použitie a že ak by som toto oznámil Obchodnej inšpekcii, určite by ich mastná pokuta neminula.
Dva dni po odoslaní môjho negatívneho hodnotenia, ktoré bolo zverejnené na Heuréke, mi volal nejaký človek, predstavil sa menom, že on je z obchodného oddelenia MALL.sk a že prečo som im dal negatívne hodnotenie. Tak som mu zopakoval v podstate to, čo som napísal do hodnotenia. A teraz POZOR!!! Najprv sa mi ospravedlnil a potom mi dal ponuku. Z mnou zaplatenej sumy 28€ mi vrátia polovicu (nie z poštovného) - teda 14€ a okrem toho mi dajú zľavový kupón v hodnote 20€, ak zmažem negatívne hodnotenie. Čiže v konečnom efekte 34€ za zmazanie hodnotenia. Najprv som si povedal svoj názor, že je to neseriózne, ale v konečnom efekte som na ich ponuku pristúpil. Obratom som dostal link na administrátora stránky Heuréka a pripojený text, ako mám požiadať o zmazanie môjho hodnotenia. Email som odoslal, o dva dni som mal na účte 14€ a obratom som dostal email so zľavovým kupónom na ďalľí nákup, ktorý je platný jeden rok.
Takže takto sa robia hodnotenia na Heuréke....

U nás je to ještě horší. U nás se prodávají někteří i za pár koblih, piv .... sad


Lepič vlaštovčích hnízd.  smile
GÜDE GE145W + Proteco P550  ---> Berlan BWIG 180, Omicron OMI 246, LGK60 + Speedglas 9100XX, Predátor a další hračky... - všechno na takové to "domácí žvýkání"

Offline

 

#212 03-09-2020 18:20:07

pafik1605
Člen
Místo: matička stověžatá
Registrovaný: 04-03-2013
Příspěvky: 2724

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

j.bill napsal(a):

U nás je to ještě horší. U nás se prodávají někteří i za pár koblih, piv .... sad

To je prd, jsou i tací, kteří volí již poněkolikáté, aniž by někdy dostali nějakou protihodnotu... big_smile

Offline

 

#213 03-09-2020 19:14:33

Radim
Člen
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17-12-2008
Příspěvky: 4478

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

pafik1605 napsal(a):

j.bill napsal(a):

U nás je to ještě horší. U nás se prodávají někteří i za pár koblih, piv .... sad

To je prd, jsou i tací, kteří volí již poněkolikáté, aniž by někdy dostali nějakou protihodnotu... big_smile

Protihodnotu? Třeba tu,  že ti  odesáčtí,TOp sebrankoví, Stanoví  a další  vepři,  kteří  za vlády Nečase chrochtali  a mlaskali  u  koryt, pořád jen  kvičí a u  koryt  pořád znova nejsou.

Offline

 

#214 03-09-2020 19:34:01

jean
Člen
Registrovaný: 27-06-2010
Příspěvky: 954

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Juraj.A gratulujem k vysokej moralke. Za 34 euro si nasrat do huby, nechcel by som.

Offline

 

#215 03-09-2020 21:04:21

Charon
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 17-08-2014
Příspěvky: 1513

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

@ Juraj.A , já zas oceňuji, že jsi se s námi o zkušenost podělil. Beru to pozitivně, na základě tvého negativního příspěvku udělali změnu a jistě hlavní vady odstranily. Pochybuji, že by se jim vyplatilo to takhle neustále žehlit.
Vypadá to tak, že uplatit Heureku je dražší než uplatit kupujícího.

Ale zpět ke svářečce z Lidlu. Vypadá to tedy, že se s tím svařovat dá. Chápu, že někoho irituje když ve vedlejším regálu jsou podprsenky a o kus dál salámy a housky. Tak může raději zajít do obchodu pro (ted nevím pro koho jsou, ale potkávám tam spoustu řemeslníku), s názvem Horn..., Bau... OBI a koupit si tam za dvojnásobek transformátorové peklo na sváření. Docela Lídlu fandím, už jenom pro to, že sráží ceny nářadí a pak ty kamenný obchody musí nabídnout něco, čím by se odlišily. I když mě teď naštval. Koupil jsem za 300Kč z Číny odizolávací kleště, a v úterý je měly v Lidlu taky, za 299Kč v krabičce a očkama na kabely a bez čekání. Ještě aby nabídl soustruh a to by mi zasadil ránu.

Mam svuj magnum, ale pro zajímavost. Ta MAG Lidl svářečka má nebo nemá připojení na plyn?

Editoval Charon (03-09-2020 21:09:37)

Offline

 

#216 03-09-2020 21:20:35

j.bill
Člen
Registrovaný: 23-03-2017
Příspěvky: 709

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Charon napsal(a):

Mam svuj magnum, ale pro zajímavost. Ta MAG Lidl svářečka má nebo nemá připojení na plyn?

https://www.lidl-shop.cz/media/dac8157e50b4d8d857dee7b3b011bd51.jpeg

Hádej. wink


Lepič vlaštovčích hnízd.  smile
GÜDE GE145W + Proteco P550  ---> Berlan BWIG 180, Omicron OMI 246, LGK60 + Speedglas 9100XX, Predátor a další hračky... - všechno na takové to "domácí žvýkání"

Offline

 

#217 03-09-2020 21:45:40

Charon
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 17-08-2014
Příspěvky: 1513

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Dík, tak není co řešit. Dobrý obchodní tah. Do krabice strčí plněný drát aby šlo svařovat a kdo chce svařovat s plynem nemusí zasahovat do svářečky, koupí bombu, budíky a připojit to zvládne bez problému. Navíc Lidl nemusí řešit zajištění spotřebního materiálu, hlavně plyn by byl problémový.

Offline

 

#218 03-09-2020 23:45:56

Joe66
Člen
Místo: Vranov nad Toplou-Presov
Registrovaný: 20-04-2010
Příspěvky: 1665
Web

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Myslim,ze pre takeho velkeho hraca na trhu by ani ten plyn nebol problem  big_smile


Kutil s.r.o.

Offline

 

#219 04-09-2020 09:38:49

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

jean napsal(a):

Juraj.A gratulujem k vysokej moralke. Za 34 euro si nasrat do huby, nechcel by som.

Nejdem Ti brať Tvoj názor, máš na neho samozrejme právo, ale len na vysvetlenie Ti niečo predsa len napíšem. Mám 66, pomaly 67 rokov a nejaké ilúzie o morálke ma už dávno prešli.
Pred 17-timi rokmi som sa prisťahoval z Bratislavy na dedinu na Strednom Slovensku a sľuboval som si od toho pokojný život v dôchodkovom veku. Trochu neskoro som pochopil, že to až také ružové nebude a tí, ktorí žijú v malých obciach asi skôr pochopia o čom píšem. Časom som zistil, že táto malá, na pohľad pokojná obec je vlastne jedna veľká rodina, lebo ak nie je niekto s niekým priamo brat - sestra - otec - mama, tak sú sesternice - bratranci - birmovná mama - krsná mama - sesternica/bratranec z druhého, či tretieho kolena. Proste každý s každým je v nejakom vzťahu. Zistil som aj to, že to, čo sa deje v obci so súhlasom Obecného zastupiteľstva nemá žiadnu oporu v zákone, ale keď zastupiteľstvo schválilo, tak je to "papierovo v poriadku"  Tak som sa začal trochu intenzívnejšie zaujímať o to, čo sa na zasadaniach OZ deje a pravidelne som tam chodieval. Zo začiatku, ako tichý poslucháč, časom som sa aj ohlásil a upozornil som na niečo, čo schválili, že to nie je v súlade so zákonom. Odpoveďou mi bolo deväť pohŕdavých pohľadov a upozornenie, že ak sa mi nepáči, aby som sa vrátil tam, odkiaľ som došiel - teda do Bratislavy. Tak som si povedal, že sú aj iné cesty - tie zákonné a teda morálne. Ak sa mi rozhodnutie OZ nepozdávalo, preštudoval som si zákon a po zistení, že sa nekonalo v znení zákona, som na problém upozornil Okresnú prokuratúru a požiadal o prešetrenie rozhodnutia. V jednom prípade mi dala prokuratúra za pravdu, zmenila rozhodnutie OZ a dokonca jeden poslanec musel odstúpiť z funkcie. V druhom prípade rovnako, pravda bola na mojej strane a obec musela zrušiť kúpno-predajnú zmluvu, na predaj obecného majetku poslancovi obce. V ďalšom prípade bol zase označený prenájom obecných priestorov poslancovi obce ako nezákonný a zmluva o prenájme bola Okresnou prokuratúrou zrušená.. Tu by si človek povedal, že ako dobre, že sa našiel niekto, kto týmto ľuďom trochu pozrel na prsty a dal veci do poriadku. Lenže všetko bolo inakšie. Po každom mojom úspešnom podaní na prokuratúre a vyvodení sankcií voči obci došla krutá odplata. Ráno som si našiel pred domom na mojich troch autách na všetkých rozbité čelné sklá, poškrabaný lak a prerezaných celkovo 12 pneumatík. Keď sa toto opakovalo celkovo trikrát, tak som bol náhodným občanom obce upozornený, že môžem byť rád, že mi ešte nikto dom nepodpálil. Vtedy zapracoval u mňa pud sebazáchovy a povedal som si, že morálka, na ktorú som sa tak spoliehal musí ísť stranou, lebo môj život, či život mojej rodiny je mi hodný viac, ako nejaké kecy o práve a morálke.
Viem, že je to dlhé čítanie, ale možno som niekomu vysvetlil môj postoj k čestnosti a morálke.

Offline

 

#220 04-09-2020 10:33:42

pafik1605
Člen
Místo: matička stověžatá
Registrovaný: 04-03-2013
Příspěvky: 2724

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Juraj:
Jojo, a včera osvobodili Kočnera.....
U nás se zase bojej vyhlásit nějaký účinný protikoronový opatření, aby nenaštvali lidi. A když ho vyhlásej, tak ho radši nevymáhaj. Kdyby byl tenhle stav na jaře, tak už by byl zákaz vycházení. Důchodcům daj k Vánocům 5 tisíc. ....
Mám pokračovat? Všechno spěje pomalu k tomu, že si lidi budou spravedlnost zařizovat s mačetou v ruce.

Offline

 

#221 04-09-2020 14:05:52

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

j.bill napsal(a):

Charon napsal(a):

Mam svuj magnum, ale pro zajímavost. Ta MAG Lidl svářečka má nebo nemá připojení na plyn?

https://www.lidl-shop.cz/media/dac8157e … 1bd51.jpeg

Hádej. wink

Nemal na mysli pripojenie argónu pre zváranie metódou TIG? Lebo to pripojenie na obrázku je len pre pripojenie Co2, prípadne Mix-u pre Mig zváranie.

Offline

 

#222 04-09-2020 17:40:27

j.bill
Člen
Registrovaný: 23-03-2017
Příspěvky: 709

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

To nevím. Já ji spíš beru jako MIG/MAG/MMA. Kdybych ji chtěl používat na TIG, zprovoznil byh to přes stávající ventil a eurokonektor.


Lepič vlaštovčích hnízd.  smile
GÜDE GE145W + Proteco P550  ---> Berlan BWIG 180, Omicron OMI 246, LGK60 + Speedglas 9100XX, Predátor a další hračky... - všechno na takové to "domácí žvýkání"

Offline

 

#223 04-09-2020 19:08:50

Juraj.A
Člen
Místo: Tekovská Breznica
Registrovaný: 30-09-2013
Příspěvky: 494

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

j.bill napsal(a):

To nevím. Já ji spíš beru jako MIG/MAG/MMA. Kdybych ji chtěl používat na TIG, zprovoznil byh to přes stávající ventil a eurokonektor.

Pôvodne som chcel také riešenie použiť aj ja, ale nakoniec som sa rozhodol pre jednoduchšiu cestu. Jeden solenoid,  jeden eurokonektor a 12V zdroj pre solenoid.

Offline

 

#224 04-09-2020 20:51:22

Charon
Člen
Místo: Praha
Registrovaný: 17-08-2014
Příspěvky: 1513

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Juraj.A napsal(a):

Nemal na mysli pripojenie argónu pre zváranie metódou TIG? Lebo to pripojenie na obrázku je len pre pripojenie Co2, prípadne Mix-u pre Mig zváranie.

Poznámka je to dobrá, ale neměl. Jsem stará škola a nevěřím na zařízení co umí všechno dobře. Na TIG bych raději pořídil mašinku k tomu určenou.

Editoval Charon (04-09-2020 20:52:40)

Offline

 

#225 05-09-2020 09:25:07

pafik1605
Člen
Místo: matička stověžatá
Registrovaný: 04-03-2013
Příspěvky: 2724

Re: Multifunkční levné svářečky Lidl

Charon napsal(a):

.... Jsem stará škola a nevěřím na zařízení co umí všechno dobře. Na TIG bych raději pořídil mašinku k tomu určenou.

Správně převozníku. Když je něco "na všechno", tak je to taky "na hov.o"  smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče