SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#1 20-10-2019 15:13:29

MatesF
Člen
Registrovaný: 26-05-2019
Příspěvky: 38

Držák elektrod ECO HANDY

Zdravim, máte někdo zkušenosti s tímto? Je to lepší než klasické kleště nebo je to uplná blbost?
https://www.svarecky-elektrody.cz/drzak … y-200-200a

Offline

 

#2 20-10-2019 17:59:47

Carls
Člen
Registrovaný: 16-03-2019
Příspěvky: 322

Re: Držák elektrod ECO HANDY

Mám ho a sem spokojený mám  na druhý sadě kabelů klasiku  ale líp se mi vaří s tímto

Offline

 

#3 20-10-2019 21:54:56

jirkab59
Člen
Registrovaný: 04-12-2017
Příspěvky: 40

Re: Držák elektrod ECO HANDY

Mám ho, pořizoval jsem si ho na slabé elektrody 1.5 mm, které mi nechtěli v kleštích pořádně držet.
Vaří se s tím pěkně, řekl bych lépe než s kleštěmi, ale výměna elektrod v kleštích je jednodušší, tady musíš povolit hlavu o cca čtvrt otáčky a měnit elektrodu. Horší je to v případě, že třeba vaříš elektrodou průměru 2 a chceš vzít větší průměr. S kleštěmi žádný problém, tady s tou hlavou musíš zatočit více. Ta výměna elektrod je ale hodně o zvyku. Po vyvaření cca 15ti elektrod už mi to ani nepřišlo a těch změn průměru elektrod při vlastním sváření moc není.

Takže závěr: vlastní sváření super, upevnění elektrody v držáku výborné, elektrický kontakt výborný, výměna elektrod trochu horší než s kleštěmi


JirkaB (EWM PICO 160 cel, puls) smile

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče