SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#51 06-06-2020 18:42:19

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

Jistě se Vám stalo, že se porouchala mašinka a po demotáži jste zjistili, že požívá klasický PWM regulátor SG 3525  s operačními zesilovači LM324 nebo komparátory LM339.
Po poruše nastal stav totální nečinnosti zbytku stroje a bylo potřeba určit rozsah poruchy .
Navíc je k této identifikaci rozsahu poruchy potřeba přistoupit tak , abych co nejméně vyletovával jednotlivé kontrolované součástky.

U mého stroje se závada jevila takto:nefungoval řídící systém s PWM regulátorem SG3525 , toto jsem zjistil až po zkreslení , kdy jsem začal na základě schematu zjišťovat rozsah závady.
Bylo tedy nutné provést diagnostiku toho SG 3525 a potom se rozhodnout jak postupovat.
Protože chci zde popsat jak to diagnostiku provedl musím vám zobrazit obvodové zapojení stroje.

Proto níže předkládám výkresy , jak jsem je k této práci připravil.
Pro diagnostiku toho PWM stačí výkres č.1 a výkres č.5. Stroj DECA Inverter Tech .
Pro lepší popis jsem výkres upravil pomocí schematu samotného SG 3525 s tím , že jsem část pro obvody používající logickou funkci OR vymazal

http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_obraz_1_w.jpg;http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_obraz_2_w.jpg;http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_obraz_3_w.jpg;http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_obraz_4_w.jpg;

http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_obraz_5_w.jpg

Nejprve bych chtěl upozornit na výkres č.3, kde je vidět , že stroj nemá žádný časovací obvod pro nastavení doby SOFT -STARTu a tudíž , že spínal relé tohoto obvodu cca po 0,1 sec , tedy jistě s velkými nárazy . Proto jsem zařízení nejprve doplnil emitorovým sledovačem s RC článkem na zajištění časové prodlevy toho soft startu . Tato úprava vede k tomu , že soft startové relé spína po 5 sec.
Je to ve výkrese provedeno červeně.
Výpočty obvodu SOFT STARTu  mohu připojit v některém z dalších příspěvků.

Editoval JaroslavPavel (06-06-2020 20:19:47)

Offline

 

#52 06-06-2020 19:51:41

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

1)  Nejprve musíme stroj upravit tak , aby v něm nebylo životu nebezpečné napětí, až pak můžeme provádět kontrolu PWM integrovaného obvodu .
Odpojíme tedy sítovou šňuru , popřípadě Faston konektory od svorek X2a X3, tím bude zajištěno, že na C2 a C3 nevznikne napětí 314 V .Stejně tak nebude napájený pomocný zdroj s IO TNY255PN a nebude tedy fungovat.
2)  Pro kontrolu obvodů tedy i SG 3225 připojíme laboratorní zdroj na konektor J1, tedy na konektor ventilátoru . Musíme dodržet polaritu , jinak bychom otevřeli diodu D4 a způsobili zkrat již na sekundáru transformátoru T1. Dodržením polarity se nabije C=1G . U= 13V max . To způsobí, že dioda D4 bude zavřená a ostatní obvody budou pracovat normálně , pokud jsou v pořádku .
3)  nyní můžeme provést první kontrolu a to tak, že si nejprve vypnutý laboratorní zdroj nastavíme napětí 0 V a proudovou pojistku nastavíme na 100 mA. Po zapnutí zdroje zvyšujeme napětí až na hodnotu 13 V a sledujeme nárůst proudu .Pokud proud začne prudce narůstat až do zapůsobení pojistky , musíme nalézt místo poruchy  a může být mimo kontrolovaný obvod ..nejčastěji je to zkratz tarnzistoru MOSFET . Takže u toho bychom provedli odpojení svorky X6 v D vývodu.
Bude-li proud lineárně narůstat, pak bude potřeba při napětí cca 6v zvýšit hodnotu pojistky na 0,5A na zdroji . Po tomto zvýšení proudu pojistky lze zdroj napěťově nastavit až na 13 V .
Tímto jsme zkontrolovali, že obvody a nejen PWM nejsou ve zkratu .
Nastavený proud pojistky je v rozsahu pracovních proudů SG 3525, takže nemůže nastat poškození tohoto obvodu vlivem naší manipulace.

4)Nyní už můžeme provést první kontrolu vnitřních obvodů obvodu SG a to napětí V ref = 5,1 V s tolerancí 1%.a to při nastavení napájecího napětí na 13V .
5)Dalším obvodem ovlivňující činnost PWM je hlídač podpětí tedy UVLO obvod . Ten je buďto s hysterezí nebo bez hystereze . Můj obvod se aktivoval při napětí napájení vetším jak 7V . Nevykazoval hysterezi .
Taky jsem už měřil PWM s hysterezí a ta měla hodnotu při nárůstu napětí 16V a při poklesu napětí vypínal obvod PWm při hodnotě 11,5 V . Používalo se tam vyšší napájecí napětí než v našem případě.
6) při kontrole hystereze byla naměřena i hystereze SOFT START relé a to při nárůstu napětí relé seplo při 10V a při poklesu napětí relé vyplo při 3,5 V .
7)Voltampérová charakteristika celého zařízení pro můj případ má tyto hodnoty : od 0 do 4 V zanedbatelný proud a od 4V do 13V roste lineárně z 0 A /4V  na 320mA při 13V .

Editoval JaroslavPavel (06-06-2020 20:09:36)

Offline

 

#53 06-06-2020 20:14:32

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

8)  Po prověření obvodu UVLO a referenčního zdroje již nastoupí první dynamické měření a to osciloskopem na svorce Pin 4   OSC .
Zde po připojení osciloskopu naměříme vždy impulsy a to s kmitočtem cca 40 kHz a amplitudou 4 až 5 V a šířka impulsu je 5 mikrosekund .
Tento obvod pokud žije, tak musí fungovat bez ohledu na funkčnost druhých obvodů .

Editoval JaroslavPavel (06-06-2020 20:26:45)

Offline

 

#54 06-06-2020 20:39:21

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

9) nyní nás bude zajímat svorka SHUTDOWN  vypínání PWM funkcí obvodu .
Změříme na této svorce napětí a bude-li kladné hodnoty o velikosti cca 5-6V pak je vnitřní tranzistor této funkce sepnut a zkratoval svorku SOFT START a taky došlo k přepnutí PWM-Latcgh paměti do stavu vypnuto .
Stav vypnuto je hlavně pro výstupní tranzistory a tedy na svorce Pin 11 a Pin 4 musí být napětí blízké 0V.
Není -li tam toto napětí je vada obvodu .Obvod nebude následně funkční.

9-1) Změříme-li na Pin 10 napětí 0V , nebo do hodnoty cca 1V , pak je tranzistor uvnitř struktury rozepnut a kondenzátor připojený na svorku Pin 8 se bude nabíjet ze zdroje konstantního proudu o velikosti 50 mikroampér a tedy poroste na nabíjeném kondenzátoru napětí lineárně s časem a to až do hodnoty V ref , kdy dojde k saturaci . Toto napětí změříme multimetrem nebo osciloskopem .

Offline

 

#55 06-06-2020 20:47:22

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

10)  Další popis kontroly funkce komparátoru , zesilovače chybového signálu , případně vybíjecího obvodu bude následovat až po popisu tvorby šířkové modulace impulsu ( PWM ) jako výsledek součtu dílčích signálů a jejich negace pomocí čtyřvstupového hradla NOR .
Popis PWM modulátoru bude pak jak v analytické , tak i grafické podobě a to is průběhy jednotlivých signálů v závislosti na čase .
Kontroly výše uvedených obvodů uvnitř SG 3525 musí odpovídat zobrazeným signálům.
Jiné stavy nebo průběhy znamenají poruchu obvodu SG 3525.

Editoval JaroslavPavel (06-06-2020 20:47:36)

Offline

 

#56 06-06-2020 22:54:08

pt.kbely
Člen
Registrovaný: 26-12-2011
Příspěvky: 885

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

JaroslavPavel napsal(a):

Prosím pana pt.kbely zda by nemohl doplnit komentářem příspěvky #20 a #24 , kde u příspěvku #24 doplnil zapojení budičem tvořeným komplementárními tranzistory. Zda ten budič nepatří z tranzistorů stejné polarity (NPN) a  zapojené
jako "totem -pole" jak se označuje v anglické literatuře . Po zvětšení obrázků tam toto je vidět.
Mám totiž taky problém s tím , zda budič MOSFET u je "totem -pole" a to není totožné s komplementárním zapojením opačně pólovaných tranzistorů pracujících ve třídě B bez nastavení ss pracovního budu .

Je to jen takový bastl, co se upravuje podle aktuální potřeby. Původně to bylo na větší indukčnosti - delší časy a menší proud, proto je tam tak dlouhý drát jako bočník, aby bylo dostatečně velké napětí pro osciloskop. Proto taky zpočátku stačilo spínat výstupní tranzistor z 556. Taky tam původně byla v proudové pojistce zenerka. Ale jak bylo potřeba jít proudem nahoru, tak jsem dával zenerku s nižším a nižším napětím, pak jen dioda a nakonec i tu jsem odpojil.
S potřebou kratších časů jsem přidal i ty dva tranzistory. Co je tranzistorové totem pole vím, vím, že NPN jsou funkčně lepší, ale v tomto případě na rychlosti zavírání výk. tranzistoru nezáleží, šlo mi jen o rychlost jeho otevření. Pokud bych použil totem, tak jak se dělá u horního tranzistoru s diodou, ztratil bych z 12V napětí na tranzistoru + napětí na diodě, tedy klidně i 1,5V. Proto jsem použil zapojení, kterému se také říká  Push-Pull.
Kdybych to dělal dneska, tak bych do proudové pojistky dal dvojřadý hřebínek s jumperem, dal dva bočníky a výběr bych řešil s pomocí mosazné propojky a třeba 2 BNC. Pro 100 A a více by to chtělo  lepší a nebo víc elitů.
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/3495_poedmi_l.jpghttp://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/3495_zadni_l.jpghttp://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/3495_dopl_2_l.jpghttp://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/3495_dopl_l.jpg

Offline

 

#57 07-06-2020 10:49:09

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

Děkuji, no prostě jsem zjistil, že nedávám pozor , jak jsou vlastně ty výkonové prvky zapojeny .

K tomu Vašemu přístroji jsem se dostal proto, že jsem na stroji při odzkušování měl hlasité reakce v okolí transformátoru a začal jsem se domnívat , že v něm bude závitový zkrat . Už se mi stalo, že závitový zkrat nebyl trvalý ( natvrdo ) ale při připojení pracovního napětí a po spuštění stroje do dynamického režimu a zničil jsem tak 150 A tyristor  i s diodou 120 A.  Výstupní trafo mělo u klienta úraz a bylo naraženo nějakým předmětem a došlo k protržení izolací ne však propojení vodičů . Tam pak až za provozu nastaly přeskoky napětí .
Proto jsem si vzpomněl na ten Váš přípravek , že bych jej mohl požít na identifikaci toho závitového zkratu.

Jinak tady je obrázek toho PWM a celého stroje zbaveného chladičů a nepotřebných dílů.

http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_deska_pwm_w.jpg  ;http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_a_stroj_w.jpg

Editoval JaroslavPavel (07-06-2020 10:51:10)

Offline

 

#58 07-06-2020 11:40:04

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_tabulka_2.jpg; http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_tabulka_2_1.jpg


Toto je pravdivostní tabulka funkce PWM regulátoru.......... Žlutě označený sloupeček je tatáž funkce jak je zapsáno pod tabulkou a jedná se o  negovaný součin čtyř proměnných X1, X2,X3,X4.

Které proměnné používá PWM a proč?
proměnná X1................jedná se o signál z obvodu UVLO  a ten má za úkol hlídat podpětí na napájení SG 3525 a zastavit řízení , aby nedošlo k destrukci obvodu proudovým přetížením při poklesu napětí.
                                    Je-li tento signál aktivní, pak se vybijí všechny kondenzátory a obvod čeká na spuštění . Obvod Soft Startu se vybíjí dvojnásobným proudem tedy 100 mikroampéry než používá k nabíjení kapacity .
                                   
proměnná X2................jedná se o signál z obvodu klopného obvodu ...dělička dvěma a ten je pravidelně měněn vždy s vygenerováním impulsu v oscilátoru , tedy se změnou hodinového signálu .
                   ................tento obvod definuje délku regulační oblasti budoucího PWM , jeho zásluhou nejde dosáhnout střída větší jak 50% ...anglicky označované DUTY . Pod 50% je to proto, že i délka pulsů z
                                    oscilátoru zkracuje účinnou dobu regulace .

proměnná X3................jedná se o signál z obvodu oscilátoru a jsou to vlastně hodiny PWM . Sestupná hrana tohoto impulsu spouští výstup regulátoru . pokud je splněna i další nutná podmínka a to že signál
                                    X4 je taky nulový .

proměnná X4................jedná se o signál z obvodu , který si pamatuje svůj výstupní stav a ten jeho výstupní stav je řízen hranami řídících signálů a nastává vždy překlopení do stvu , který ukončuje provoz SG
                                    tedy generuje log 1 a tím se funkce NOR vždy nastaví na log 0.Kromě toho , že reaguje na náběžnou  hranu reaguje taky na úrověň a to má pak za následek vybití kondenzátoru na
                                    svorce Pin 8 tedy SOFT STARTU.

Takže základní popis signálů máme, ale žádný z těch signálů není časově závislý a tak zatím naše PWM modulace nemůže nastat . Signály jsou zatím závislé na stavech , tedy musíme získat převodník
žádané veličiny na čase a to ještě musí být uzavřeno do rozsahu délky impulsu generovaného FLI-FLOP obvodem , čili synchronizovaně s tímto signálem .

Editoval JaroslavPavel (07-06-2020 13:30:38)

Offline

 

#59 07-06-2020 14:25:56

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_casovy__diagram_w.jpg

Zde už je uveden vznik výstupního signálu v závislosti na hodinách ( clock)   X3,  signálu UVLO tedy správné hodnotě napájecího napětí ...X1 , stavu R-S klopného obvodu ( FLIP-FLOP obvod )   X2 .. zajištuje střídavé řízení horní a dolní poloviny mostového zapojení spínačů.
A také stavu výstupu komparátoru, který porovnává referenční napětí (5,1V ) s napětím zesilovače odchylky ( Chyby regulace , nebo taky rozdílu žádaná hodnota mínus skutečná hodnota  ) a to vše  se porovnává s pilovitým napětím nabíjeného kondenzátoru C(T) . Je-li jejich údaj pod hodnotou 5,1v , je v požadovaném rozsahu a je tedy platný a použitelný .

Šipkami je naznačeno ze které hrany je změněn stav navazujícího obvodu , kde vznikl stav START a kde stav STOP již hotového PWM signálu z našeho SG 3525.
Také je naznačena maximální možná délka trvání PWM signálu v tomto uspořádání . Změna délky signálu by znamenala změnu kmitočtu osc a tedy změnu R(T) a C(T)

Oprava chyby: V místě , kde je signál UVLO v hodnotě log 1 PWM zanikne a na výstupu bude nula . Aby nevybarvená část platila musí být signál X1 trvale na nulové hodnotě po celé délce grafu .
Mezi třetím a čtvrtým hodinovým pulsem nastala změna hodnoty X1 z log 0 na log 1 a následkem je vypnutí PWM

Editoval JaroslavPavel (07-06-2020 14:49:27)

Offline

 

#60 07-06-2020 15:33:56

senior
Člen
Registrovaný: 14-10-2011
Příspěvky: 1363

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

Palec hore a klobúk dole smile . Pozorujem JaroslavaP od samého začiatku a musím pochváliť jeho zanietenosť a oduševnenosť pri vnikaní do tajov elektroniky bez toho, aby mu začalo pršať do nosa a bez snahy vyvyšovať sa nad ostatnými smrteľníkmi.  JP máš recht.

Offline

 

#61 08-06-2020 15:50:58

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

Děkuji pane, senior.
Lze  tedy příspěvek  považovat za srozumitelný i pro neelektrotechniky . Zda třeba takový text publikovat na samostatných stránkách mimo svarforum. Slíbil jsem taky nějaký rozbor k SMA 250 a zatím jej nenapsal .

Editoval JaroslavPavel (08-06-2020 15:54:16)

Offline

 

#62 09-06-2020 07:30:27

hrmil
Člen
Registrovaný: 07-01-2013
Příspěvky: 276

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

JaroslavPavel napsal(a):

Děkuji pane, senior.
Zda třeba takový text publikovat na samostatných stránkách mimo svarforum. Slíbil jsem taky nějaký rozbor k SMA 250 a zatím jej nenapsal .

Zdravím.Ak by bolo možné publikovať tento elaborát na Svarinfo,to by bolo super.

Offline

 

#63 16-06-2020 10:35:19

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

Nyní je na čase věnovat se popisu pomocných obvodů uvnitř regulátoru a z vnitřních proměnných X1,X2,X3,X4 se propracovat ke skutečným vstupům regulátoru .Ty vstupy budou reagovat na stavy ..log1 nebo log 0 .  Nebo se stanou závislými na čase a tím pádem nám -uživatelům umožní provádět řízení v tom časovém rozsahu , co bude dáno konstrukcí toho obvodu .

Než se budu věnovat tomu jak přezkušovat Obvod PWM v desce bez vyletování , tak nejprve musím vyjmenovat co ten obvod umí , abychom vlastně věděli co chceme kontrolovat .

Takže obvod má za úkol generovat šířkovou impulsovou modulaci ( PWM ) a to do 50% periody signálu .
1) Synchronizační vstup 3 umožňuje spuštění generátoru hodin ( oscilátorů ) více takovýchto obvodů ve stejném časovém okamžiku neboli synchronně .nebo také u jedné jednotky PWM spustit činnost regulátoru současně s vnitřními hodinami , pokud je stroj používá.
2) Další funkcí obvodu je měkký rozběh dodávky výkonu do výstupního výkonového zařízení - zátěže. Toto se označuje  SOFT START
3) blokování provozu regulátoru ( rychlé ) například  při přetížení spínacího prvku KS , které je účinné ještě v té periodě aktivního signálu, kdy k přetížení dochází a je provedeno tak , že blokovací signál přichází přímo na vstup hradla NOR a tedy reaguje se zpožděním , kterým disponuje toto hradlo NOR . Blokovací signál taky přepne stav paměti ( LATCH ) , a ta překlopí svůj výstup do stavu vypnuto a
výstupní hradlo NOR má trvale do konce této periody stav "zakázano" , tady nastaven taky výstupní stav NOR  vypnuto .
Stav paměti LATCH se s každým hodinovým impulsem nuluje , tedy nastavuje se do stavu provoz povolen
V tomto režimu nedojde k vybití kondenzátoru SOFT START, protože povelový signál byl příliš krátký .

3)Nebo blokování  ( pomalé ) kdy blokovací impuls má delší hodnotu a to dostatečně dlouhou, aby  nejprve překlopil stav NOR do stavu vypnuto , pak aby překlopil stav paměti LATCH do stavu zakázáno a pak aby ještě přes vybíjecí tranzistory vybil SOFT START kondenzátor na nulu .
Následující hodinový impuls nastaví paměť LATCH do stavu provoz , ale protože dochází k postupnému nabíjení SOFT START kondenzátoru jsou pracovní periody každého cyklu zkráceny podle doby určené nabíjením kondenzátoru SOFT STARTU. Po nabití toho kondenzátoru bude pak pracovní perioda v rozsahu od 0 do 50% a bude odpovídat žádané hodnotě nebo taky působení jiných signálů zapojených v řízení délky času pracovní periody .
4) vybíjení kondenzátoru SOFT START nastane taky v případě, že UVLO obvod zjisti , že je nízké napětí a vyslal povel na zastavení PWM regulátoru .
Tento obvod pracuje s hysterezí 500 mV , aby nedocházelo k vypínaní regulátoru vlivem zvlnění napětí , a pokud vyšle povel vždy vybije SOFT START kondenzátor a drží jej vybitý dokud se napětí nevrátí ve správné hodnotě.
5) Některé obvody mají ještě hysterezi UVLO obvodu ve vztahu ke kontrole vstupního napájecího napětí a ta hystereze se projevuje nárůstem proudu odebíraného regulačním obvodem --to bude komplikovat způsob kontroly.....u zapojeného integrovaného obvodu bez předřadného odporu v napájení je těžké měřit proud vstupující do integrovaného obvodu .


Nyní už víme, co budeme chtít kontrolovat a teď zbývá jak tu kontrolu provedu . Zatím jsem si vše upravil tak , abych zvládl kontrolu voltmetrem a ampérmetrem ( bez osciloskopu )
Aby se mi lépe pracovalo s tím obvodem , tak jsem si upravil jeho zapojení tak , abych viděl jeho funkci   hradla NOR.
http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_blok__1_w1.jpg

Editoval JaroslavPavel (20-06-2020 11:51:08)

Offline

 

#64 20-06-2020 11:45:08

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

Pro ověření funkce hradla NOR potřebuji nastavit na všech jeho vstupech log 0 . nejprve zkontroluji zda je přítomno V ref = 5,1 V a je-li toto napětí přítomno , pak na vývodu 10 SHUTDOWN musí být napětí 0V , které tam poslal obvod UVLO . Pak  bude na výstupech 11 a 14 log 0 a log 1  a to podle stavu Fip -Flop obvodu ( tento obvod u funkčního regulátoru dostává na vstup hodinový signál a překlápí podle něj své výstupy ..je to tedy dělení dvěma) aby se tento signál na vstupu R- S klopného obvodu ( FLIP-FLOP ) neměnil ,  je nutné ho zrušit a to provedeme  tak , že
na svorku 3 SYNC připojím přes odpor napětí V ref nebo alespoň 3,5 V . dojde k zastavení oscilací a R-S bude  v nějakém stavu ..nevím jakém ale nebude se měnit.
Tak a nyní změřím napětí na výstupech 11 a 14 voltmetrem a měl bych naměřit 0 V a plné napájecí napětí integrovaného obvodu
Pokud několikrát zapnu a vypnu napětí do pinu 3 SYNC , tak dojde i k přepnutí stavů na výstupních svorkách 11, 14 .
Touto operací jsem ověřil funkčnost hradla NOR v zaletovaném integrovaném obvodu aniž bych nějak odpojoval jeho prvky .

Zrušit generování hodin jde i dalším způsobem a přitom zkontrolujeme i funkci zdroje konstantního proudu uvnitř obvodu .

UPOZORNĚNÍ :
Pokud budete tuto práci provádět , musíte si zajistit, aby signál z výstupu PWM neprošel na vstup MOSFETU , jinak dojde k destrukci cívky na primární straně trafa .
Pokud je na tomto MOSFETU zpětná vazba měření proudu ve  svorce  S , tak tato zpětná vazba bude vypínat funkci PWM regulátoru a je nutno ji tedy taky zrušit  na dobu měření samotného PWM obvodu .
Je tedy potřeby zabezpečit okolní obvody, aby nedošlo přechodem do statického stavu u PWM regulátoru k jejich poškození .

Editoval JaroslavPavel (20-06-2020 12:50:29)

Offline

 

#65 21-06-2020 09:30:50

JaroslavPavel
Člen
Registrovaný: 03-07-2017
Příspěvky: 397

Re: SMA-130 oprava tranzistorového měniče

http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_oscilator-schema.jpg;   http://www.svarforum.cz/forum/uploads/thumbs/7964_oscilator_-_upraveno.jpg


Pro další kontrolu obvodu jsem si vyjmul zapojení části obvodu a to oscilátoru.
V prvním obrázku jsou i další části obvodu , takže jsem jej upravil pro lepší přehlednost schematu.

Oscilátor porovnává v komparátoru složeném z tranzistorů Q6 a Q9 pevné napětí s napětím pilovitým . Při dosažení shody hodnot  obou napětí se tranzistor Q9 vypne a Q6 zapne a vznikne tím krátký impuls  na výstupu 4.
Tranzistory Q1 a Q3 tvoří zdroj proudu ( velikost proudu zdroje se nastavuje volbou odporu na svorce R(T).
Na svorce C(T) je připojen kondenzátor na kterém napětí roste lineárně podle velikosti nabíjecího proudu . Vzniká tedy pilovité napětí . A to díky tomu zdroji konstantního proudu .

Pilovité napětí dosáhne úrovně stejné jako je nastaveno děličem v bázi Q9 z odporů R = 7,4 k, a R =14 k . takže na bázi toho tranzistoru je nastaveno napětí UB (Q9)= 5,1 V * (14 k/ (14k +7,4 k)) =3,336V
Takže nyní víme, že i tranzistor Q6 se překlopí při napětí na kondenzátoru 3,336 V .

takže jak to funguje v dynamickém režimu víme ( ale nemáme tam zapojený osciloskop ) a nyní tu část obvodu zastavím a budu kontrolovat ve statickém režimu předpoklady toho , že obvod není vadný .

1)Provedu zkrat svorky 5 C(T)  na GND přes ampérmetr a nastane toto:
oscilátor se zastaví , na svorce 4 výstup oscilátoru bude úroveň log 0 nebo log 1 ( .... )
na ampérmetru budu vidět proud kterým se má nabíjet kondenzátor C(T) a signál pro vnitřní logiku a tedy hradla NOR bude log 0 a tedy pokud je UVLO taky v log 0 bude na výstupu 14 log 1 a na výstupu 11  log 0.


Tímto postupem jsme i se zaletovanými cizími součástkami ověřili funkci zdroje konstantního proudu a taky to že hradlo NOR správně posílá signál na svůj výstup .
Stav hradla překlopíme tak, že na vstup SHUTDOWN připojíme přes R napětí V ref .
Tím musí dojít k zablokování PWM regulátoru  a nastane změna hodnot výstupních stavů regulátoru .


Zkrat na výstupu 4 vyvolá proud 20,5 mA přes tranzistor Q14 , ale nezruší signál vnitřních hodin . Může už dojít k přetížení tranzistoru Q14 ..takže raději nedělat.
Signál hodin stejně uvnitř struktury nezanikne . Výstup  Q 14 je chráněn odporem 250 ohmů a tedy zkrat vývodu 4  nenastaví signál hodin na log 0.

Lze očekávat vaši námitku, že nejjednodušší kontrola je připojit osciloskop a vidím , že obvod maká ...no,  ale co když každý nemá po ruce osciloskop .

Kontrolu komparátoru ...svorky 6,8,9  a Operačního zesilovače ..svorky 1,2,9, již nemusím popisovat , protože její provedení je zřejmé z předchozího tady popsaného postupu .

Editoval JaroslavPavel (21-06-2020 10:36:49)

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče