SVARFORUM.cz - forum o svářečkách a svařování


Chcete-li přispívat do fóra, musíte se zaregistrovat !


Navštivte také:      SVAR INFO
Reklama na SVARFORUM

Nejste přihlášen(a)

SVARINFO - magazín o praktickém svařování


#26 16-03-2018 21:31:15

pat
Člen
Místo: Č.R.
Registrovaný: 15-04-2016
Příspěvky: 2447

Re: Jaký TIG AC/DC

Samogin  ...já bych to uzavřel trochu jinak .Auto si také nekupuješ  podle toho kam jezdíš ale musíš se v něm trochu cítit. Musí Ti padnout do oka . Já  si slušně vybavil dílnu a práce v ní mě baví . No jestli  se to někdy vráti? Některé stroje se hodně drží na ceně .  A ten pocit ,že něco umíš udělat , ten Ti nikdo nezaplatí.         big_smile

Offline

 

#27 16-03-2018 21:45:30

rcp
Člen
Registrovaný: 28-08-2010
Příspěvky: 3354

Re: Jaký TIG AC/DC

tak doporuceni tu je napisanych dost, bude zalezat len na nom, akych dodavatelov ma v okoli, ktorych oslovi a aku cenu dostane. zalezi len na nom, co si z toho po vyskusani vyberie. myslim, ze neexistuje jednoznacna odpoved, aby si vybral ten konkretny model a toho konkretneho vyrobcu. ako uz niekto davnejsie tu na fore napisal, tie top zvaracky maju defacto rovnaky vykon, rovnake funkcie - aj vyrobcovia sa snazia kopirovat konkurenciu.

druha vec je, ze nepozname blizsiu specifikaciu tej 2000-kusovej zakazky - ja som pochopil kemppin-ovu vetu "Na tak dlouhou diskuzi stále nic nevíme." prave v tomto kontexte - ale mozem sa samozrejme mylit.

Editoval rcp (16-03-2018 21:54:33)

Offline

 

Zápatí

O SvarFóru + Pravidla

Powered by PunBB

SVARFORUM diskusní fórum o svářečkách, svářečích a svařování kovů i plastů.
Ze skupiny SVARWEB - portál vašeho svařování.   2005 Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /DISK2/WWW/svarforum.cz/www/forum/footer.php on line 139  -  2024


Doporučujeme:  Dětské montérky a maskáče